“6+”
SkierBurger — recenzja

SkierBurger
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Skierniewice)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo czyste miejsce, miła obsługa, sala klimatyzowana (co jest ważne w burgerowni)

Poprosiłem o polecenie burgera - dostałem burgera miesiąca. Bardzo dobry, mięso idealnie wysmażone, duża porcja. Dodatki świeże.

Polecam

Dziękujemy, Fammas91

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na prawdę pyszne burgery, do wyboru jest pełnoziarnista bułka, która była na prawdę super, mięso i sosy rewelacja. Szkoda, że byliśmy tylko przejazdem, bo gdybym miał takie miejsce w moim mieście to odwiedzanymbym regularnie. Polecam!

Dziękujemy, Tabs86
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak burger w Skc to tylko SkierBurger! Nie ma lepszego w mieście
Ciekawe kombinacje smakowe, miła obsługa, polecam każdemu!

Dziękujemy, martitka80
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, następnym razem napewno zajadę z autostrady na przepyszne burgery. Super smaki świeże mięso. Dobrze przygotowane wspaniałe dodatki.

Dziękujemy, Piotr J
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Bardzo fajna burgerownia i super burgery. Skierniewice potrzebują takiego miejsca. Odejmuje aż 2 pkt ponieważ w manu były burgery wegańskie, ale obsługa poinformowała, że już ich nie mają w ofercie, ale jeszcze nie zmienili manu. Jedna osoba wśród nas jest wege i poprosiła o wymianę wołowego kotleta na panierowane, cebulowe krążki. Trzeba było dopłacać. Jak widać cebula droższa niż wołowina

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Paulina Z

SkierBurger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skierniewice, Łódzkie

Byłeś(-aś) w SkierBurger? Podziel się wrażeniami!