LUTY 2o19

Zrecenzowano: 16 marca 2019
Synczlowieczy
Kraków, Polska
Best beach on Zanzibar

Najlepsza plaża na Zanzibarze to jak dla mnie Kendwa. Cudownie błękitna woda nawet podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lutego 2018
floweroftheworld
Antwerpia, Belgia

Zrecenzowano: 16 marca 2019

osobiscie to moja ulubiona plaza na Zenzibarze,duzo turystow,mozna robic dlugi spacery po plazy,kolor wody turkusowy-cos pieknego dla oczow,aby sie nasycic takimi widokami-POLECAM wszystkim !---WARTO !!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Synczlowieczy
Zrecenzowano: 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza plaża na Zanzibarze to jak dla mnie Kendwa. Cudownie błękitna woda nawet podczas odpływu!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, floweroftheworld
Zrecenzowano: 19 stycznia 2018

Plaża szeroka z białym piskiej , jednak tak tłoczno jak w Sopot.
Duże hotele ustawione przy plaży, dużo drozej niz w innych cześciach Zanzibaru.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
1  Dziękujemy, ANNA G
Zrecenzowano: 11 grudnia 2017

Jedna z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze.
Przezroczysty ocean mieniący się błękitem, turkusem, lazurem... do tego cisza i spokój... Istny raj na ziemi :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
9  Dziękujemy, 962paulinar
Zrecenzowano: 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce do plażowania i do kąpieli słonecznych. Oddalone od Nungwi, do którego możemy dotrzeć pasem plaży lub sławnym transportem Zanzibaru nazywanym Dala dala, a dla bardziej zasobnych private Taxi.
Bardzo szerokie plaże i lazurowa ciepła woda. Zdjęcia oddają w pełni klimat tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, arte_art