Zapisz
Fajny relaks

Pomimo że parking był pełen we wtorek to jednak było luźno na basenach i w saunach. W saunach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 września 2020
Joanna P
Mińsk Mazowiecki, Polska
Polecam

Termy duże, wewnętrzne i zewnętrzne, jest co robić, ale po 2 godzinach już się nudziło, poza tym 2... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lipca 2020
716dariuszu

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Bardzo duży obiekt, baseny znajdują się na dwóch poziomach. Woda w basenach rekreacyjnych utrzymywana jest w temperaturze 36 stopni Celsjusza. Na dolny poziomie znajduje się basen solankowy oraz beczki z kąpielą siarkową. Duża ilość jacuzzi. W strefie zewnętrznej oraz wewnętrznej dużo atrakcji dla dzieci. Zjeść można w kilku miejscach: w restauracji poza strefą basenową, w restauracji na terenie basenu czy pizza barze. Na dolnym basenie zewnętrznym drink bar. Wszędzie płatność bezgotówkowa, rozliczenie przy wyjściu z basenu. Dla powyżej 8 roku życia i dorosłych zjeżdżalnie z pontonami. W przypadku czasowego wejścia rodzinnego opłaca się kupić bilet rodzinny, gdyż zamiast 3h dostajemy 4h za niższą cenę. Na osobnym piętrze znajduje się saunarium dodatkowo płatne.

Dziękujemy, peregrineML
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za wizytę w Chochołowskich Termach i opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Gdybym miał oceniac to miejsce przez pryzmat strefy saunm, powiedziałbym, że fantastyczne miejsce. Ten widok od Tatr zachodnich po szczyty Świnicy i Rysów zapiera dech w piersi. Cudowna sprawa basen z zimna wodą, który stawia na nogi i regeneruje po trudach górskich wędrówek. Miejsce warte odwiedzenia, ale z ominięciem dzikiego tłumu w strefie basenów, gdzie ludzie tłoczą sie jak sardynki w puszce.

1  Dziękujemy, MARCIN D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i docenienie strefy Saunarium. Zapraszamy ponownie po wakacjach!

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W termach byłam z mężem pierwszy raz. Plusem jest rozmieszczenie szafek, które mieliśmy obok siebie. Byliśmy tam w piątek popołudniu więc mnóstwo ludzi o wypoczynku można zapomnieć, ale jest.to wina ludzi, bo wszędzie są kartki z prośbą o zachowanie ciszy. Dużo atrakcji baseny, jacuzzi, kąpiele lecznicze. Fajne zjeżdżalnie. Niestety wszechobecność klapek i ręczników co wiąże się z podbieraniem rzeczy (mojemu mężowi ktoś ukradł klapki). Polecam, ale jak na 3 godzinny pobyt mało w tym relaksu.

Dziękujemy, 224aniap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. W okresie wakacji istotnie notujemy duże obłożenie. Polecamy natomiast skorzystanie ze Strefy Saunarium, która jest ostoją spokoju przez cały rok. Warto również odwiedzić Chochołowskie Termy poza sezonem wysokim. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z większych obiektów w którym można przyjemnie spędzić czas. Dużo leżaków, miejsc do siedzenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Mogą tu przyjmie spędzić czas dorośli jak i dzieci. Kilka basenów, zjeżdżalnie, bary. Dodatkowym atutem jest duży parking. Polecam.

Dziękujemy, aga a

Serdecznie dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Nasza wizyta na termach dnia 11.08.2019 a byliśmy w 6 osób zakończyła się zakażeniem górnych dróg oddechowych zostaliśmy zakażeni bakterią od brudnej wody w basenie co ciekawe wszyscy byliśmy zdrowi!!! po skorzystaniu z atrakcji za chorowaliśmy jednocześnie byliśmy zmuszeni zrezygnować z górskich wędrówek.apsolutnie nie polecam tego przybytku zmarnowany urlop i kasa wydana w aptece a zakończyło się antybiotykiem !!!! Pozdrawiam sanepid

2  Dziękujemy, Jacek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, przedstawiona opinia jest dla nas krzywdząca. Informujemy, że jakość wody w Chochołowskich Termach odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Szczegółowe informację odnośnie wody są aktualizowane na bieżąco i dostępne w aktualnościach naszej strony internetowej: https://www.chocholowskietermy.pl/aktualnosci/aktualne-informacje-o-stanie-jakosci-wody/