Príjemny pobyt

Do Chocholowa chodime pravidelne, milujeme nadherny vyhlad na Tatry z vonkajších bazenov. Ceny su... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Alexandra K
Warto

Warto wybrać się na cały dzień. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Wszędzie było ich pełno. Wiem, że... Przeczytaj więcej

Dorota4020
Tomaszów Mazowiecki, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z większych obiektów w którym można przyjemnie spędzić czas. Dużo leżaków, miejsc do siedzenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Mogą tu przyjmie spędzić czas dorośli jak i dzieci. Kilka basenów, zjeżdżalnie, bary. Dodatkowym atutem jest duży parking. Polecam.

Dziękujemy, aga a
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za rekomendację. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Fajna atrakcja z kapielami solankowymi i siarkowymi, z wieloma basenami. Teraz tłok, ale cóż to sezon. Dobra oferta gastronomiczna a basenowy bar to majstersztyk. Troche siara, bo kupilismy bilet z dostepem do strefy leczniczej (drozszy) a okazalo sie, ze tam jest wstep wolny. Ale co tam, polecamy.

Dziękujemy, AndySop

Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy poinformować, że nie naliczamy dodatkowej opłaty za wstęp do strefy leczniczej. Dodatkowo płatny w strefie basenowej jest jedynie basen sportowy. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Nasza wizyta na termach dnia 11.08.2019 a byliśmy w 6 osób zakończyła się zakażeniem górnych dróg oddechowych zostaliśmy zakażeni bakterią od brudnej wody w basenie co ciekawe wszyscy byliśmy zdrowi!!! po skorzystaniu z atrakcji za chorowaliśmy jednocześnie byliśmy zmuszeni zrezygnować z górskich wędrówek.apsolutnie nie polecam tego przybytku zmarnowany urlop i kasa wydana w aptece a zakończyło się antybiotykiem !!!! Pozdrawiam sanepid

2  Dziękujemy, Jjaroni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, przedstawiona opinia jest dla nas krzywdząca. Informujemy, że jakość wody w Chochołowskich Termach odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Szczegółowe informację odnośnie wody są aktualizowane na bieżąco i dostępne w aktualnościach naszej strony internetowej: https://www.chocholowskietermy.pl/aktualnosci/aktualne-informacje-o-stanie-jakosci-wody/

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

chochołowskie termy są bardzo nowoczesnym obiektem. Jest bardzo dużo atrakcji. 3 zjeżdżalnie (jedna z zapadnia ale podczas złej pogody jest zamknięta) i 2 pontonowe. Jest wiele jacuzzi, baseny rekreacyjne, sportowe i 2 zewnętrzne. Obsługa jest miła i nawet kiedy jest dużo ludzi można spokojnie i bezpiecznie korzystać z atrakcji. Jest restauracja i bar. Strefa saun jest dodatkowo płatna, bilety można kupować przez internet. Polecam dla rodzin z dziećmi. Jest kilka brodzików i zjeżdżalnie dla dzieci.

Dziękujemy, krzysztofm531

Serdecznie dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Termy Chochołowskie otwarto w w 2015 roku, więc obiekt jest nowy i nowoczesny. Poza basenami termalnymi na dwoch poziomach w tym jeden wewnątrz, pozostałe na zewnątrz budynku znajdują sie tu trzy zjeżdżalnie, płytkie baseny i wodny plac zabaw dla maluchów oraz mała zjeżdżalnia wewnatrz budynku. Lokalizacja bardzo dobra, choć w zwiazku z tym miejsce bardzo oblegane przez turystów, dość tłoczno i to chyba jedyny choć istotny minus, trudno w tej sytuacji mówić o pełnym relaksie w puszce sardynek...

Dziękujemy, Beata1212

Dziękujemy za recenzję. Zachęcamy Państwa do wizyty w Chochołowskich Termach również poza sezonem wysokim. Pozostajemy do dyspozycji.