Zapisz
Fajny relaks

Pomimo że parking był pełen we wtorek to jednak było luźno na basenach i w saunach. W saunach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 września 2020
Joanna P
Mińsk Mazowiecki, Polska
Polecam

Termy duże, wewnętrzne i zewnętrzne, jest co robić, ale po 2 godzinach już się nudziło, poza tym 2... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lipca 2020
716dariuszu

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Nasza wizyta na termach dnia 11.08.2019 a byliśmy w 6 osób zakończyła się zakażeniem górnych dróg oddechowych zostaliśmy zakażeni bakterią od brudnej wody w basenie co ciekawe wszyscy byliśmy zdrowi!!! po skorzystaniu z atrakcji za chorowaliśmy jednocześnie byliśmy zmuszeni zrezygnować z górskich wędrówek.apsolutnie nie polecam tego przybytku zmarnowany urlop i kasa wydana w aptece a zakończyło się antybiotykiem !!!! Pozdrawiam sanepid

2  Dziękujemy, Jacek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chocholowskietermy, Kierownik sprzedaży, Chocholowskie TermyOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, przedstawiona opinia jest dla nas krzywdząca. Informujemy, że jakość wody w Chochołowskich Termach odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Szczegółowe informację odnośnie wody są aktualizowane na bieżąco i dostępne w aktualnościach naszej strony internetowej: https://www.chocholowskietermy.pl/aktualnosci/aktualne-informacje-o-stanie-jakosci-wody/

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

chochołowskie termy są bardzo nowoczesnym obiektem. Jest bardzo dużo atrakcji. 3 zjeżdżalnie (jedna z zapadnia ale podczas złej pogody jest zamknięta) i 2 pontonowe. Jest wiele jacuzzi, baseny rekreacyjne, sportowe i 2 zewnętrzne. Obsługa jest miła i nawet kiedy jest dużo ludzi można spokojnie i bezpiecznie korzystać z atrakcji. Jest restauracja i bar. Strefa saun jest dodatkowo płatna, bilety można kupować przez internet. Polecam dla rodzin z dziećmi. Jest kilka brodzików i zjeżdżalnie dla dzieci.

Dziękujemy, krzysztofm531

Serdecznie dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Termy Chochołowskie otwarto w w 2015 roku, więc obiekt jest nowy i nowoczesny. Poza basenami termalnymi na dwoch poziomach w tym jeden wewnątrz, pozostałe na zewnątrz budynku znajdują sie tu trzy zjeżdżalnie, płytkie baseny i wodny plac zabaw dla maluchów oraz mała zjeżdżalnia wewnatrz budynku. Lokalizacja bardzo dobra, choć w zwiazku z tym miejsce bardzo oblegane przez turystów, dość tłoczno i to chyba jedyny choć istotny minus, trudno w tej sytuacji mówić o pełnym relaksie w puszce sardynek...

Dziękujemy, Beata1212

Dziękujemy za recenzję. Zachęcamy Państwa do wizyty w Chochołowskich Termach również poza sezonem wysokim. Pozostajemy do dyspozycji.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Serdeczne dzięki za możliwość miłego spędzenia czasu w Termach Chochołowskich. Piękne miejsce, dobre jedzenie, przemiła, profesjonalna obsługa (!) (szczególnie pozdrawiamy p. Magdę z lobby bar - przemiła osoba, której dziękujemy za pomoc i cierpliwość do dwójki naszych żywiołowych dzieci).

Dziękujemy, Koocik

Dziękujemy za wybór Chochołowskich Term na miejsce relaksu! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Osobiście już w weekend się tam nie wybiorę. Dla chcących odpocząć, zrelaksować się i skorzystać z „leczniczych” kąpieli polecam wybrać się w tygodniu. W piątek ok 13 zaczyna się robić tłok i zamiast relaksować się i korzystać w pełni z tego obiektu, robi się wyścig... kto pierwszy do jakuzzi, na zjeżdżalnie, na „fale”, do baru itd itd.. szczerze jak mam jechać w weekend to tylko do Bukowiny. Tam jeszcze jest w miarę normalnie.

Dziękujemy, 650krzysztofd

Dziękujemy za opinię. W okresie wakacji notujemy dużą liczbę odwiedzających. Polecamy wizytę w godzinach rannych. Warta rozważenia jest też wizyta w Saunarium, które daje wytchnienie niezależnie od sezonu. Zapraszamy!