Ostrów Wielkopolski
Zrecenzowano: 25 października 2017

jak na hotel pracowniczy którym de facto Platan jest to naprawdę przyzwoicie. Dostałem pokój docelowo przeznaczony dla czterech osób więc naprawdę duży. w pokoju łóżka dość wygodne. Dostępny także aneks kuchenny (płyta indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, zlewozmywak, mikrofala, stół i krzesła). Łazienka przestronna czysta i ładnie wykończona. Możliwość zamówienia posiłków min. bardzo dobre sushi. Śniadania monotonne i brak do śniadania jakichkolwiek owoców ale jajecznicę i pomidorka można zjeść, gorzej z parówkami które wyglądały jakby były z dnia na dzień odgrzewane. I tym sposobem płynnie przeszedłem do minusów. Więc tak: pomimo sprzątania pokoju wymiany ręczników się nie doczekałem, mikrofalówka była tak zasyfiona że ja tam bm sobie nic nie podgrzewał no i jeżeli dostanie się pokój jak ja z oknami w kierunku ulicy to trzeba się liczyć z dużym ruchem na niej praktycznie przez całą dobę. Wracając jednak do plusów należy pochwalić bardzo miłą i pomocną obsługę zarówno panie z recepcji jak i pan menadżer bardzo się starają by gościom niczego nie brakowało a jednocześnie są dyskretni i mili. Podsumowując jak na standard bardzo dobrze i biorąc to pod uwagę zdecydowanie można polecić noclegi w hotelu Platan.

Wskazówka dotycząca pokoi: lepsze są na pewno pokoje nie od strony ulicy.
Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, ciech
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sebastian F, Kierownik, Hotel PlatanOdpowiedź udzielona 31 stycznia 2018

Dziękujemy za opinię i cenne uwagi. Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelach nie bywam często, ale zazwyczaj takie wizyty nie powodują emocji, chyba że te negatywne. Hotel Platan wyróżnia się w tym punkcie. To, że jest czysto i kameralnie, to nic wyjątkowego, ale już kawa i pyszne pierożki dostarczone do pokoju robią robotę. Miła, dyskretna obsługa, wygodne i ciche pokoje + śniadanie na poziomie co najmniej przyzwoitym pozwalają wystawić najwyższą ocenę. Polecam hotel Platan wszystkim, którzy chociaż na jedną noc zatrzymują się w Ostrowie☺

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Jarosław N

Dziękujemy za opinię i słowa uznania. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Hotel czysty zadbany sniadanie szwedzki stół wybór jedzenia ok pościel nie bardzo ale ok mało gości cisza spokój godny polecenia nawet do osób niepełnosprawnych łazieniki duże przestonne łóżka wygodne

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PawloCeliny
Zrecenzowano: 26 września 2016

Bardzo dobra komunikacja z managerem hotelu. Hotel świadczy wysoką jakość usług. Pokoje czyste i zadbane. Dobrze wygłuszone pokoje, nie słychać hałasu z ulicy. W każdym ręczniki, czajnik, herbata i kawa.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano: 5 października 2015

czysto, nowe wyposażenie. bardzo sympatyczna i uczynna obsługa. Łóżka wygodne (może trochę zbyt miękkie). W pokoju jednoosobowym przydałby sie mały stolik. W pokoju 102 słyszalna kanaliza. Poza tym akustyka wydawała sie dobra .... chyba, ze miałem cichych sąsiadów. Śniadania na bogato. Na kolacje mozna zjęść póki co żurek dowożony z własnej restauracji. Polecam pizze (namiary w materiałach w teczce w pokoju) z dowozem gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: cichsze są pokoje od podwórka
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Paweł R