Ostrów Wielkopolski
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelach nie bywam często, ale zazwyczaj takie wizyty nie powodują emocji, chyba że te negatywne. Hotel Platan wyróżnia się w tym punkcie. To, że jest czysto i kameralnie, to nic wyjątkowego, ale już kawa i pyszne pierożki dostarczone do pokoju robią robotę. Miła, dyskretna obsługa, wygodne i ciche pokoje + śniadanie na poziomie co najmniej przyzwoitym pozwalają wystawić najwyższą ocenę. Polecam hotel Platan wszystkim, którzy chociaż na jedną noc zatrzymują się w Ostrowie☺

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Jarosław N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sebastian F, Kierownik, Hotel PlatanOdpowiedź udzielona 31 stycznia 2018

Dziękujemy za opinię i słowa uznania. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Hotel czysty zadbany sniadanie szwedzki stół wybór jedzenia ok pościel nie bardzo ale ok mało gości cisza spokój godny polecenia nawet do osób niepełnosprawnych łazieniki duże przestonne łóżka wygodne

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PawloCeliny
Zrecenzowano: 26 września 2016

Bardzo dobra komunikacja z managerem hotelu. Hotel świadczy wysoką jakość usług. Pokoje czyste i zadbane. Dobrze wygłuszone pokoje, nie słychać hałasu z ulicy. W każdym ręczniki, czajnik, herbata i kawa.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano: 5 października 2015

czysto, nowe wyposażenie. bardzo sympatyczna i uczynna obsługa. Łóżka wygodne (może trochę zbyt miękkie). W pokoju jednoosobowym przydałby sie mały stolik. W pokoju 102 słyszalna kanaliza. Poza tym akustyka wydawała sie dobra .... chyba, ze miałem cichych sąsiadów. Śniadania na bogato. Na kolacje mozna zjęść póki co żurek dowożony z własnej restauracji. Polecam pizze (namiary w materiałach w teczce w pokoju) z dowozem gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: cichsze są pokoje od podwórka
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Paweł R
Zrecenzowano: 13 lipca 2015

Hotel przytulny, nowy składa się z 2 części - parter i 1 piętro. Moja recenzja dotyczy pokoi na parterze. Miła obsługa. Pokoje bardzo czyste, ręczniki i pościel nowe, czyste. Śniadania urozmaicone, każdy coś znajdzie dla siebie. Dość duży parking.
Mały minus za brak restauracji. Suszarki w pokoju brak, jednak bez żadnego problemu można ją pożyczyć z recepcji. To samo z żelazkiem :) Kiepsko wyciszone pokoje - słychać sąsiadów rozmawiających przez telefon, albo kąpiących się. Niemniej jednak na krótkie 1-2 dniowe pobyty polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na parterze.
Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, versense81