Ostrów Wielkopolski
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Hotel czysty zadbany sniadanie szwedzki stół wybór jedzenia ok pościel nie bardzo ale ok mało gości cisza spokój godny polecenia nawet do osób niepełnosprawnych łazieniki duże przestonne łóżka wygodne

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PawloCeliny
Zrecenzowano: 26 września 2016

Bardzo dobra komunikacja z managerem hotelu. Hotel świadczy wysoką jakość usług. Pokoje czyste i zadbane. Dobrze wygłuszone pokoje, nie słychać hałasu z ulicy. W każdym ręczniki, czajnik, herbata i kawa.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano: 5 października 2015

czysto, nowe wyposażenie. bardzo sympatyczna i uczynna obsługa. Łóżka wygodne (może trochę zbyt miękkie). W pokoju jednoosobowym przydałby sie mały stolik. W pokoju 102 słyszalna kanaliza. Poza tym akustyka wydawała sie dobra .... chyba, ze miałem cichych sąsiadów. Śniadania na bogato. Na kolacje mozna zjęść póki co żurek dowożony z własnej restauracji. Polecam pizze (namiary w materiałach w teczce w pokoju) z dowozem gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: cichsze są pokoje od podwórka
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Paweł R
Zrecenzowano: 13 lipca 2015

Hotel przytulny, nowy składa się z 2 części - parter i 1 piętro. Moja recenzja dotyczy pokoi na parterze. Miła obsługa. Pokoje bardzo czyste, ręczniki i pościel nowe, czyste. Śniadania urozmaicone, każdy coś znajdzie dla siebie. Dość duży parking.
Mały minus za brak restauracji. Suszarki w pokoju brak, jednak bez żadnego problemu można ją pożyczyć z recepcji. To samo z żelazkiem :) Kiepsko wyciszone pokoje - słychać sąsiadów rozmawiających przez telefon, albo kąpiących się. Niemniej jednak na krótkie 1-2 dniowe pobyty polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na parterze.
Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, versense81
Zrecenzowano: 4 lutego 2015

Hotel Platan no nowy hotel, którego brakowało w Ostrowie. Przed nim - duży parking. Obsługa - bardzo dobra. Pokoje standardowej wielkości jednak bardzo przyjemnie zaaranżowane. Dużym plusem jest dostęp do gniazdek przy łózku. Bardzo wygodne łózko, super przyjemna pościel i wygodna poduszka. To gwarantuje super sen. Łazienka niewielka ale bardzo funkcjonalna. Jedyne na co mogę marudzić to słabo działające WiFi, po chwili włączyłem własny Internet więc nie potrafię powiedzieć czy było to chwilowe czy tak jest stale. Śniadania podstawowe, ale świeża jajecznica to duży plus. Jeśli hotel będzie utrzymywany w czystości i w tym standardzie to na pewno będzie moim miejscem do noclegów podczas pobytu w Ostrowie.

Termin pobytu: luty 2015
5  Dziękujemy, JPopiel