“Włoska knajpka pierwsza klasa!”

U Donato Bar Restaurant
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lasagnia ze szpinakiem i pizza na fantastycznym cieście!
Obsługa pierwsza klasa !
Klimat smaki made in Italy

Dziękujemy, 909krzysztofc

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Od kilku lat odwiedzamy tą pizzerie i nigdy nie żałowaliśmy. Co prawda obsługa za każdym razem jest inna (taka rotacja), ale to nie problem. Pizza jak zawsze bardzo dobra; winko też. Mili właściciele, ciekawy wystrój lokalu. Nie zapłacisz tutaj kartą. Polecam.

Dziękujemy, Mario W
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie , zwłaszcza pizze :) Wtedy było zimno na dworze a tutaj wchodząc jak by sie zmieniło kimat na cieplejszy

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Jazgul91
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj po prostu chce się coś zjeść... i zjeść... i zjeść... I wracać...
Super atmosfera... uwielbiamy to miejsce...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Pathfinder825242
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy w to urocze i mega smaczne miejsce właśnie dzięki poleceniom na tripadvisor-dobrze, że jesteście
Miejsce klimatyczne, wystrój typowo włoski z cudowną i niepowtarzalną atmosferą każdy kto był we Włoszech wie o co chodzi.
Jedzenie doskonalemakaron z owocami morzaprzeniósł nas znów do Mediolanu, pizza doskonała aromat zamówionej kawy unosił się po całym lokalu. Właściciel był zajęty ale i tak udało się kilka zdań zamienić.
Na pewno wrócimy i będziemy gorąco polecać! Dziękujęmy
*Miejsce przyjazne dla dzieci, syn jadł z apetytem i czuł się komfortowo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Wioletta K

U Donato Bar Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w U Donato Bar Restaurant? Podziel się wrażeniami!