“Rewelacja ”
Benitto — recenzja

Benitto

W niedzielne popołudnie zaprosiłem żonę na obiadek i nie zawiodłem się na kuchni benitto rewelacja smaczne smaczne jeszcze raz smaczne brawo dla szefa kuchni i jego zespołu szczerze polecam

Dziękujemy, 448waldemarz

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, duży wybór dań. Fajna karta.
Duży wybór drinków i innych alkoholi. Minusem jest długi czas oczekiwania na posiłki i lekko nieogarnieci kelnerzy

Dziękujemy, dariao885
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wygląd zewnętrzny oraz ceny sugerują bardzo dobra kuchnie. Jedzenie jest poprawne ale moim zdaniem ceny nie są adekwatne do jakości dań. Obsługa bardzo miła, czas reakcji obsługi i kuchni na przyzwoitym poziomie.

Dziękujemy, michalb144
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Miałam okazję zjeść pizzę z krewetkami w tym miejscu. Niestety przyszła zimna, a krewetek na pizzy trzeba było szukać. Na kazdym kawalku pizzy można było znaleźć mały fragment krewetki. Cena około 32-35 zł. Nie polecam.

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

restauracja fajnie urządzona w nowoczesnym stylu , jedzenie bardzo pyszne , miła obsługa , a najbardziej smakowały nam tam lody :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jazgul91

Benitto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Benitto? Podziel się wrażeniami!