Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Szczerze polecam pobyt w Willi Dahara. Pokoje duże, czyste i bardzo ładnie urządzone. Sympatyczne obsługa i bardzo dobre śniadania z dużym wyborem potraw więc nawet dziecko znajdzie dla siebie coś smacznego. Niedaleko Willi znajduje się ogromny plac zabaw (zjeżdzalnie, huśtawki, trampoliny) i siłownia plenerowa (boisko). Wyprawa nad morze to kwestia 10-15 minut spacerkiem (opcja z dzieckiem-można skorzystać z melexa, kursują w Krynicy zamiast taksówek, są tanie i stanowią dodatkową atrakcję). Przy kolejnym pobycie w Krynicy na pewno wybierzemy Daharę.

Dziękujemy, _becia4
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2018

Byliśmy z żonką, pojechaliśmy z wielką ciekawością gdyż nigdy nie byliśmy w tym regionie no i !!!! CUDNIE !! piękne miejsce, piękny region. Willa Dahara również nas zaskoczyła oczywiście pozytywnie !, rodzinnie, cicho, ładnie nawet bardzo ładnie. Obsługa przemiła, jedzonko - palce lizać, dodatkowo spełniają życzenia (żonka jest wegetarianką) jak tylko wyszło na jaw, że tak jest miała, potrawy tylko przyrządzane dla niej

Wskazówka dotycząca pokoi: byliśmy w prezydenckim mega wrażenie !!
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 951przemekd
Zrecenzowano: 18 stycznia 2018

W tym obiekcie na szczęście miałam okazje być już drugi raz. Po pierwszym byliśmy zachwyceni dlatego tez wróciliśmy po raz kolejnymi znów się nie zawiedliśmy. Panowie właściciele przemili i pomocni ludzie. Pokoje urządzone pieknie, idealnie wpadają w mój gust. Cały obiekt bardzo zadbany i urządzony ze smakiem. Jeśli chodzi o czystość naprawdę jest perfekcyjnie. Śniadania bardzo smaczne, wszystko świeżutkie. Polecam ten obiekt wszystkim wymagającym gościom którzy cenią sobie wygodę, czystość i aspekt wizualny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne wnętrza czystość miła obsługa
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano: 6 stycznia 2018

Wszystko w jak najlepszym porządku! Bardzo miła obsługa, obiekt czysty i zadbany. Pokój duży i idealnie spełniał nasze oczekiwania! Właściciele bardzo uprzejmi i zawsze służą pomocą. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, wiosnap
Zrecenzowano: 6 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne i funkcjonalne pokoje , przemiła obsługa , smaczne śniadania zawsze świeże pieczywko , duży wybór potraw , dużym plusem jest lokalizacja obiektu , nie daleko do plazy i centrum miasta a z drugiej strony cisza i spokój , uwielbiałam pic kawkę w słońcu na tarasie :) wszystko zgodne z opisem , napewno wrócimy nie raz , POLECAM w 100 %

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marta B