“Doskonałość.”

Restaurant & Cafe Milano
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo smaczne dania. Wybraliśmy tagliatelle i dania dla dzieci. Bardzo trafione wybory. Wszyscy usatysfakcjonowani. Na prośbę o lekkie doostrzenie potrawy otrzymałem uśmiech kucharza oraz dokładnie taki poziom ostrości jaki chciałem.
Sąsiadująca kawiarnia serwuje przepyszne lody i bardzo smaczną kawę. Bardzo dobre uzupełnienie.
Zdecydowanie odróżnia się od pozostałych "restauracji" w Krynicy.

Dziękujemy, wiktorhor

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo smaczne lody w formie deseru lodowego z owocami. Lody świeże , duży wybór smaków. Dopełnieniem wszystkiego jest miła i sprawna obsługa.Polecam

Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad dwóch rodzin 2+2 :) pyszne makarony z łososiem, carbonara oraz z kurczakiem (czosnek, szpinak). Porcje wystarczające. Pizza margarita- idealne ciasto, delikatne. Porcja dla najmłodszych tzn kurczaki+frytki przepyszne.
Lodowe desery: bdb smaki, owoców dużo, mus z malin idealny.
Naprawdę godna polecenia restauracja i kawiarnia.
Przemiła i szybka obsługa, Panie uśmiechnięte.
Stoliki czyste.

Dziękujemy, katarzynam435
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Wyśmienite gofry (chyba najlepsze w Krynicy) i pyszne desery. Bardzo dobra kawa. Przyjemna i sprawna obsługa. Miejsce warte odwiedzenia. Polecam!

Dziękujemy, Ecodriver2008
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Pizza pyszna, a makarony jeszcze lepsze! Miejsce godne polecenia, do którego chętnie wrócę.

Dziękujemy, paulazawadzka

Restaurant & Cafe Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restaurant & Cafe Milano? Podziel się wrażeniami!