“Swietne lody”

Restaurant & Cafe Milano
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo smaczne lody w formie deseru lodowego z owocami. Lody świeże , duży wybór smaków. Dopełnieniem wszystkiego jest miła i sprawna obsługa.Polecam

Dziękujemy, Beata O

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad dwóch rodzin 2+2 :) pyszne makarony z łososiem, carbonara oraz z kurczakiem (czosnek, szpinak). Porcje wystarczające. Pizza margarita- idealne ciasto, delikatne. Porcja dla najmłodszych tzn kurczaki+frytki przepyszne.
Lodowe desery: bdb smaki, owoców dużo, mus z malin idealny.
Naprawdę godna polecenia restauracja i kawiarnia.
Przemiła i szybka obsługa, Panie uśmiechnięte.
Stoliki czyste.

Dziękujemy, katarzynam435
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Wyśmienite gofry (chyba najlepsze w Krynicy) i pyszne desery. Bardzo dobra kawa. Przyjemna i sprawna obsługa. Miejsce warte odwiedzenia. Polecam!

Dziękujemy, Ecodriver2008
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Pizza pyszna, a makarony jeszcze lepsze! Miejsce godne polecenia, do którego chętnie wrócę.

Dziękujemy, paulazawadzka
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo dobre gofry, cieszy także jakość produktów jeśli chodzi o dodatki. Uprzejma obsługa. Polecam!

Dziękujemy, lukaszglowacki

Restaurant & Cafe Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restaurant & Cafe Milano? Podziel się wrażeniami!