“Papierosy?”
Tawerna Ster — recenzja

Tawerna Ster
Nr 11 wśród 37 Restauracje (Krynica Morska)
Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie smaczne, ceny przystępne, porcje nie za duże- ale dla mnie w sam raz. Obsługa miła.
Natomiast przyzwolenie na palenie papierosów w miejscu gdzie nie siedzi się na otwartej przestrzeni, tylko w czymś na kształt namiotu foliowego. Jedzenie w dymie papierosowym, dzieci w dymie. Ja dziękuję. Nie wrócę. Z tego powodu nie polecam.

Dziękujemy, QsQswet

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa z polecenia która postanowiliśmy zweryfikować. Zamówiliśmy kilka rodzajów mięsa. Porcje skromne ale smaczne. Obsługa miła i ceny przystępne. Talerze metalowe w których podano surówkę mi osobiście nie przeszkadzają. W końcu to knajpa nadmorska a nie restauracja z gwiazdkami Michelin. Nie wiem jak ryby mimo to polecam !!!

Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, przemiła obsługa. Rosół smakuje jak domowy,pyszna karkówka z grilla. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, szczensny
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwyczajne miejsce, zachęciły nas dobre opinie oraz dużo ludzi .
Grillowany łosoś bardzo dobry,miękki ,dodatek w postaci ryżu z warzywami oraz talarki ok .
Zupa rybna również bardzo smaczna.
Pani kelnerka zapytała nas przed zamówieniem jakiej wagi łososia sobie życzymy

Dziękujemy, adrian11137
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza ryba w Krynicy, pyszna i świeża. Zamówiłam turbota, fladrę i sandacza. Wszystko smaczne i ciepłe. Wszystkie dania podane jednocześnie. Frytki domowe a surówki świeże. Wszystkim serdecznie polecam!

Dziękujemy, natisebi

Tawerna Ster — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Ster? Podziel się wrażeniami!