Plaża w Krynicy Morskiej

Typowa plaża w popularnej miejscowości turystycznej. Jest na niej i w pobliżu wszystko co... Przeczytaj więcej

260miro6
Warszawa, Polska
Miłe miejsce i wiele atrakcji

Fajne miejsce, w ktorym odbywa sie wiele atrakcji w sezonie. My akurat trafilismy na świeto dzika... Przeczytaj więcej

Aleksandra P
Elbląg, Polska

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, super biały piasek i ratownicy zawsze na straży. Dobrze rozbudowane zaplecze socjalne, toalety.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Milena S
Zrecenzowano: 1 września 2019

Plaża zdecydowanie ma swój urok. Ma bardzo dobre dojście, nawet dla rodzin z wózkami. Piasek jest miły a fale sprawiają wiele radości dzieciakom.
Oczywiście pełno jest parawanów, palaczy, którzy sadzą petunie w piasku no Januszy z Grażynami - piwo, krzyki i głośniki.
Ale jak się to odfiltruje, to jest bardzo przyjemnie.

Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża sama w sobie świetna. Piaseczek bez żadnych kamieni i w miare zadbana. Woda z kolei tragedia, pełno glonów. Idzie znaleźć w miarę czyste miejsce, ale większość miejsc to same glony.

2  Dziękujemy, Patryczek91
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Macie świetna plażę, nie wiem hak wyglada caly sezon, ale ostatni tydzień wakacji jest rewelacyjny- nie ma takiego tłoku jak w innych kurortach.
Jednak główne wejścia (wydaje mi się że to chyba takoe najgłośniejsze- skręca sie przy stacji w lewo) jest dość zaniedbane ale tylko przez walajace sie kawałkiiatrego betonu i innych śmieci.
Jak idzie sie samemu to strach, co dopiero z dzieciątkiem, które jest wszedobylskie i zaraz może nóżkę odciąć.

Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

The beach itself is very nice and clean. All facilities are well organised and taken care of. However, the quality of sea water is a tragedy: it stinks awfuly, lots of algae and I finally my skin got irritated afterwards. Very sad what happens with the Baltic Sea/ Sama plaża jest super: czysto, ratownicy, wc, bary i wszystko, co potrzeba. Widać, ze gospodarz się stara. Jednak woda w morzu to jakiś dramat: śmierdzi, pełno glonów i po kąpieli dostałam czerwonych plam.

Dziękujemy, 506dorotab