Plaża w Krynicy Morskiej

Typowa plaża w popularnej miejscowości turystycznej. Jest na niej i w pobliżu wszystko co... Przeczytaj więcej

260miro6
Warszawa, Polska
Miłe miejsce i wiele atrakcji

Fajne miejsce, w ktorym odbywa sie wiele atrakcji w sezonie. My akurat trafilismy na świeto dzika... Przeczytaj więcej

Aleksandra P
Elbląg, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Plaża zdecydowanie ma swój urok. Ma bardzo dobre dojście, nawet dla rodzin z wózkami. Piasek jest miły a fale sprawiają wiele radości dzieciakom.
Oczywiście pełno jest parawanów, palaczy, którzy sadzą petunie w piasku no Januszy z Grażynami - piwo, krzyki i głośniki.
Ale jak się to odfiltruje, to jest bardzo przyjemnie.

Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża sama w sobie świetna. Piaseczek bez żadnych kamieni i w miare zadbana. Woda z kolei tragedia, pełno glonów. Idzie znaleźć w miarę czyste miejsce, ale większość miejsc to same glony.

2  Dziękujemy, Patryczek91
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Macie świetna plażę, nie wiem hak wyglada caly sezon, ale ostatni tydzień wakacji jest rewelacyjny- nie ma takiego tłoku jak w innych kurortach.
Jednak główne wejścia (wydaje mi się że to chyba takoe najgłośniejsze- skręca sie przy stacji w lewo) jest dość zaniedbane ale tylko przez walajace sie kawałkiiatrego betonu i innych śmieci.
Jak idzie sie samemu to strach, co dopiero z dzieciątkiem, które jest wszedobylskie i zaraz może nóżkę odciąć.

Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

The beach itself is very nice and clean. All facilities are well organised and taken care of. However, the quality of sea water is a tragedy: it stinks awfuly, lots of algae and I finally my skin got irritated afterwards. Very sad what happens with the Baltic Sea/ Sama plaża jest super: czysto, ratownicy, wc, bary i wszystko, co potrzeba. Widać, ze gospodarz się stara. Jednak woda w morzu to jakiś dramat: śmierdzi, pełno glonów i po kąpieli dostałam czerwonych plam.

Dziękujemy, 506dorotab
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Miasto praktycznie nie posiada toalet typu toitoi. W drodze znad morza w strone zalewu przy latarni nie ma ani jednego toitoia, zadnych smietnikow. Czy wladze miasta zdają sobie sprawe ze my turysci zostawiajacy kazdy po kilka tysiecy zlotych, nawet nie mamy jak sie zalatwic czy gdzie wyrzucic ten papierek po lodzie? Chodniki to druga masakra w tym miescie. Albo mocno pochyly i za WĄSKI chodnik wzdluz glownej drogi albo w ogole plyty betonowe takie jak na drodze tymczasowej na budowe.. Nie wiem kto tu jest u wladzy ale ewidentnie turystow ma w poważaniu.

Dziękujemy, Tomasz T