Plaża w Krynicy Morskiej

Typowa plaża w popularnej miejscowości turystycznej. Jest na niej i w pobliżu wszystko co... Przeczytaj więcej

260miro6
Warszawa, Polska
Miłe miejsce i wiele atrakcji

Fajne miejsce, w ktorym odbywa sie wiele atrakcji w sezonie. My akurat trafilismy na świeto dzika... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 września 2019
Aleksandra P
Elbląg, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

The beach itself is very nice and clean. All facilities are well organised and taken care of. However, the quality of sea water is a tragedy: it stinks awfuly, lots of algae and I finally my skin got irritated afterwards. Very sad what happens with the Baltic Sea/ Sama plaża jest super: czysto, ratownicy, wc, bary i wszystko, co potrzeba. Widać, ze gospodarz się stara. Jednak woda w morzu to jakiś dramat: śmierdzi, pełno glonów i po kąpieli dostałam czerwonych plam.

Dziękujemy, 506dorotab
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Miasto praktycznie nie posiada toalet typu toitoi. W drodze znad morza w strone zalewu przy latarni nie ma ani jednego toitoia, zadnych smietnikow. Czy wladze miasta zdają sobie sprawe ze my turysci zostawiajacy kazdy po kilka tysiecy zlotych, nawet nie mamy jak sie zalatwic czy gdzie wyrzucic ten papierek po lodzie? Chodniki to druga masakra w tym miescie. Albo mocno pochyly i za WĄSKI chodnik wzdluz glownej drogi albo w ogole plyty betonowe takie jak na drodze tymczasowej na budowe.. Nie wiem kto tu jest u wladzy ale ewidentnie turystow ma w poważaniu.

Dziękujemy, Tomasz T
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Miasto ma bardzo ciekawe ukształtowanie terenu i kilka bardzo ładnych miejsc. Bulwar nadmorski to sztos - przepiękne widoki oraz przyroda. Bardzo podobała mi się również marina. Krynicka plaża jest szeroka i ładna oraz czysta. I to tyle plusów. Samo miasto jest małe i niestety niezbyt ciekawe. Centrum miasta to nieporozumienie - pełno pladtiku i chińszczyzny, budki i namioty poustawiane bez ładu i składu. Tak brzydkiego centrum już dawno nie widziałam. Wybrzeże Zalewu Wiślanego kompletnie niezagospodarowane poza mariną. Nie ma nawet możliwości przejść się wzdłuż zalewu. Żadnego deptaka, żadnej plaży, żadnej infrastruktury oprócz gór piachu. Trzy sklepy spożywcze pełne turystów. Meleksy bardzo, bardzo drogie. Jeśli mieszka się blisko morza, do sklepu typu Polo, Lewiatan jest 20 minut. Większość kwater jest skupiona przy Zalewie Wiślanym, co oznacza, że do plaży idziemy ok.25 minut. Nie jest to prosta droga. Są jakieś skróty przez las, ale generalnie łatwo nie jest. Krynica jest bardzo drogim miastem niewspółmiernie do tego, co oferuje. Przydałoby się np. molo na plaży. Plac przy wejsciu 24,26 ładny, ale nic tam się nie dzieje - żadnych wydarzeń. Wszędzie oprócz dwóch, trzech skrajnych wejść zakaz wprowadzania psów, co jest kompletnie nonsensowne, biorąc pod uwagę małą ilość wejść wzdłuż bulwaru i zagrożenie z powodu dzików. Generalnie miasto ma jeszcze długą drogę przed sobą, by stać się ładnym, atrakcyjnym, letnim kurortem.

Dziękujemy, agnieszka r
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urokliwe morze w marcu ? A właściwie dlaczego nie piękna plaża, niebieskie morze, cudowny odpoczynek. Poza sezonem piękne miejsce na spacery z psem oraz odpoczynek.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, mcmeg8688
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękna i czysta plaża..Zabudowa przemyślana,wszystkie bary białe, zadbane i estetyczne.Dostęp do toalet.

Dziękujemy, kakulka2