Krynica Morska

“Najlepszy sandacz ever!”
Smaki Morza — recenzja

Smaki Morza
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dotąd najlepszą rybę jadłam w Międzyzdrojach co wymusza 6h jazdy. Miło ze znalazła się knajpa która tamtą przebija i jest dwukrotnie bliżej. Bardzo sympatyczna obsluga i w ogóle Piaski są ekstra :)

Dziękujemy, EndziNotsharing

Zrecenzowano 4 września 2019

Ryba była delikatnie usmażona, nieprzesolona, kotlet schabowy soczysty i kruchy. Wspaniałe surówki! Marchew - świetnie dobrane warzywo, bo bez żadnego dressingu a smakowało wyśmienicie. Może jedynie mam zarzut do krupniku - trochę wodnisty i nieco zbyt pikantny - nie miałam wrażenia domowej zupy. Weszliśmy jako pierwsi, o 13, po chwili wszystko było zajęte. Widać, że miejsce kultowe

Dziękujemy, freemonia
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Hmm restauracja to dla tego miejsca zbyt szumne słowo. Nie jest to także bar z domowym smacznym jedzeniem. To jadłodajnia masówka bez braku konkurencji. Myślę,że gołąbki (pozbawione smaku) z frytkami mrożonymi dają wiele do myślenia. No ale cóż są gusta i guściki ...

Dziękujemy, Astka
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Stołowaliśmy się tam kilka dni i jedzenie było bardzo smaczne a porcje bardzo duże, dorosły mógłby się najeść niektórymi porcjami dziecięcymi:) Zazwyczaj sporo ludzi w porze obiadowej ale obsługa szybka i miła. Ceny niewygórowane jak nad morzem.

Dziękujemy, gbhs3
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Do "Smaków Morza" trafiliśmy trochę przypadkiem szukając jakiejś restauracja, gdzie można zjeść obiad. Obsługa miła. Doradziła nam że jeden zestaw surówek wystarczy na dwie osoby i to się sprawdziło (pyszne ogórki konserwowe w nim były). Na dania czekaliśmy maks 15 min. Żona wzięła polędwiczki w sosie z podgrzybków (były tak dobre, że sam nie zdążyłem ich spróbować, a gdy poleciliśmy je kolejnym klientom, którzy zajęli stolik za nami sami stwierdzili, że są przepyszne). Ja zamówiłem sandacza i dostałem 3 solidne kawałki, które na szczęście miały mało ości. Córka dostała klopsiki w sosie koperkowym, które dojadłem sam chociaż miałem już niewiele miejsca, ale po spróbowaniu nie mogłem ich zostawić na talerzu:) Za te 3 dania z herbatą i kompotem zapłaciliśmy niecałe 80 zł, czyli bardzo przyzwoicie. Miejsca jest niewiele więc szkolne wycieczki się raczej nie zmieszczą, ale na rodzinny obiad to miejsce doskonałe.

Dziękujemy, Piotr O

Smaki Morza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smaki Morza? Podziel się wrażeniami!