Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjazny dla rodzin . Miejsce zabaw dla dzieci . Basen zewnętrzny. Sauna i jakuzzi dostępne dla gości hotelowych. Możliwy wypożyczenia rowerów. Wspaniała kuchnia hotelowa . Śniadanie w formie bufetu duży wybór i bardzo smaczne ryby. Obiad bardzo dobre i duże porcje a jeśli wybierzesz z oferty dnia ( wybór z kilku propozycji ) to w bardzo przystępnej cenie. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, mariuszp956
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Miło spędzony czas. Przesympatyczna i przyjazna obsługa. Super smaczne jedzenie, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu. Nigdzie nie jadlem lepiej przyrządzonego łososia :) (ogólnie dania rybne 1-sza klasa) Polecam w 100% Hotel wart swojej ceny.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Weteran1
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Pierwsze dni maja spędziliśmy w hotelu Kahlberg z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel świetnie położony w samym centrum Krynicy. Tuż przy hotelu jest przystań rybacka do portu dosłownie kawałeczek. W bardzo bliskiej odległości od hotelu jest mnóstwo fajnych restauracji i kawiarni. Pokój nie za wielki ale bardzo czysty i wyposażony we wszystko co turyście potrzeba. Łazienka czyściutka. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. W hotelu jest świetna restauracja i barek. Śniadania smaczne i urozmaicone. W hotelu jest winda. Do morza miły spacer ok. 500-600 m. Przy hotelu można kupić pyszną wędzoną rybkę. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Są różne pokoje. My mieliśmy jeden z mniejszych ale był o.k.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Renata K
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018

Dziękujemy całemu personelowi za fantastyczną obsługę podczas Świąt Bożego Narodzenia.
Obsługa dokładała wszelkich starań, aby umilać nam pobyt, śniadania wyborne, obiadokolacje wyśmienite! wszystko świeże bez żadnych zastrzeżeń do wyboru do koloru.
Gorąco polecam!
Co najważniejsze - obsługa hotelu bardzo, bardzo miła, sympatyczna i pomocna.
Pozdrawiamy pokój 103 i 104

Ps. Szczególne pozdrowienia dla p. Managera hotelu, który czuwał nad wszystkim ;)

Wrócimy na pewno ;-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie są idealne
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, bella5012
Zrecenzowano: 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Hotelu Kahlberg. Pracuje tam przemiła i bardzo pomocna obsługa. Smaczne posiłki. Nie było problemu, aby przygotować dla nas wegetariańskie posiłki mimo że poinformowaliśmy o tym fakcie dopiero dzień przed przyjazdem. Bardzo życzliwie wszyscy byli nastawieni do naszego małego dziecka. Pokój był wygodny.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, IrenaK79