Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To był kilkudniowy wypad wiosenny w 2018, ale nie można się już tak cofnąć.
Pusto, wspaniałe miejsca spacerowo/biegowe. Blisko plaża. Ponoć latem też nie ma tłumów.
Sam hotel to taka mała, przytulna perełka. Z sauną i super masażem (to akurat zależy od masażysty, mnie się trafił naprawdę dobry fachowiec - normalny masaż sportowy, nie jakieś głaskanie).
Jedzenie pyszne, świeże ryby (co akurat zostało złowione).
Zachęcająco wyglądała sezonowana wołowina, ale poszłam w ryby nie steki :) Za to tatar pycha.
Obsługa przesympatyczna, właściciel bardzo zaangażowany.
Szczerze polecam, ja na pewno tam wrócę :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, magdaszk
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy razem z żoną na obiedzie. Restauracja z zewnątrz wygląda bardzo przyzwoicie, ale czasami pozory mylą. Ale w tym przypadku wszystko było jak należy obsluga miła i kompetentna. Pomimo dużego ruchu zamówienie otrzymaliśmy w przeciągu 10 minutZamówione dania spełniały nasze oczekiwania, sporym zaskoczeniem była cena! Pozdrowienia dla całej ekipy restauracyjnej- miło było patrzeć na obsługę której się chce

Dziękujemy, krzysztof_n5
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wszystko na tak : wystrój , obsługa , jedzenie , szybkość obsługi , selekcja win .Jedyny mały minusik : mały wybór win na kieliszki , co niestety jest bolączką w polskich restauracjach a co przy dużej rotacji klientów nie jest dla mnie zrozumiałe . Ale to tylko mały minusik przy ogólnym bardzo dużym plusie . Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, ewik1970
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Delikatny szybki wypad...na mała kolacje.
Bardzo przyjemna atmosfera ...z dala od zgielku i gwaru.Osobiscie uwielbiam takie miejsca.
Poziom serwowanych dań bardzo mnie zadowala. Z pewnoscia wroce!Czysto smacznie.

Dziękujemy, monitavis
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja z przyjemną obsługą. Okazuje się, że nad naszym morzem no... zatoką można zjeść za normalne pieniądze świeżą rybkę na talerzu bez oszukania wagi. Bardzo polecam to miejsce. Tylko 10 km od Krynicy, a nie na tego tłumu, szumu, zgiełku i ceny normalne.

Dziękujemy, tomaszg797