Krynica Morska

“Smacznie i niedrogo ”

Karczma Rybna Pensjonat Polonia
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba godna polecenia, zupa rybna z pomidorami bardzo dobra. Krótki czas oczekiwania, bardzo miła atmosfera. Świeże i smaczne surówki.

Dziękujemy, paniksinski

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na nasze dania główne czekaliśmy około 10 min czyli bardzo krótko. Zamówiłem filet z Dorsza. Pomimo kilku ości był bardzo smaczny. Knajpa ma potencjał. Nie mam nic do zarzucenia, wszystko było smaczne.

Dziękujemy, maksym661
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zamówiliśmy zupę rybą, grzybową, sałatkę cezar, schabowego, solę w sosie, surówki, warzywa na parze, ziemniaki gotowane i pieczone. Zupa rybna ok - lekki rosołek, trochę bez smaku, ale miała być lekka zupka i tak było. Grzybowa - BARDZO smaczna, dużo grzybów. Sałatka cezar ok - gdy Pani niosła talerz z sałatką "przyłapałam" ją na tym, że sprawdzała palcem chyba to, czy kurczak jest ciepły - także taki minus dla obsługi. Dania główne w porządku przy czym ziemniaki były słabo odcedzone, na talerzu miałam sporo wody przez to ryba smakowała tak sobie. Do tego rybka była dla mnie nieco za tłusta , ale to już sama jestem sobie winna ...mogłam wziąć rybę pieczoną zamiast smażonej ;) co do warzyw na parze - smaczne- przy czym raczej nie były robione na parze, a gotowane , bo na talerzu (były podane na osobnym) też było sporo wody. Ogólnie smacznie z pewnymi niedociągnięciami, na które można lub nie można przymknąć oko - zależy kto na co jest "czuły"

Dziękujemy, Beti_Beti1
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba super, danie Harry Potter dla dzieci tez spoko, kawa dobra, rozczarowała mnie tylko zupa rybna a no i bardzo fajne stoliki na dworze tyle że niestety można palić papierosy przy stoliku i to duży minus.

Dziękujemy, d0r0tkag
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Wśród licznych smażalni, barów rybnych i wszelkiego plugastwa nagle.... pojawia sie restauracja w śródziemnomorskim stylu - rośliny jakby południowe, kamienne schody- gustownie i " na bogato" urządzona, pyszne jedzenie i urocza obsługa. W Krynicy TYLKO TAM !!!!!!!!

Dziękujemy, Dariusz J

Karczma Rybna Pensjonat Polonia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rybna Pensjonat Polonia? Podziel się wrażeniami!