“Polecam”
Bar Rabarbar — recenzja

Bar Rabarbar
Nr 14 wśród 37 Restauracje (Krynica Morska)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Osobiście polecam, jadłem kebaba w tortilli, porcja bardzo duża, surówki i mięso świeże. Z całą pewnością wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, Patryczek91

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Gofry smaczne i duże nawet w przystępnej cenie. Miła obsługa. Jest to bar połączony z budką kawiarnio/lodziarni. Ceny średnie, dania typu fast food nawet smaczne- jak na szybkie dania w miarę smaczne. Jeżeli chcemy szybko zjeść, usiąść w miłej lokalizacji i lubimy takie dania to jak najbardziej.

Dziękujemy, Sparow8989
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jeśli chodzi o gofry nie polecam. Gofry okazały się twarde jak beton, a dżem truskawkowy nie przypominał dżemu truskawkowego.

Dziękujemy, Patrycja L
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jest to nawet niedroga miejscówka,w której jednocześnie można skorzystać z oferty słodkich przekąsek i zestawów obiadowych,pizzerii i dan typu "fast-food". Zdarzyła się wpadka z kotletem z piersi kurczaka,który nie miał panierki i był cały w białku,ale poza tym porcje są spore i jedzenie smaczne.

Dziękujemy, Niedostepnaaa1989
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa szybka, sprawna. Dania proste, ale smaczne i estetycznie podane. Jak komuś nie zależy na wykwintnym obiedzie czy kolacji to można skorzystać.

Dziękujemy, 818slavk

Bar Rabarbar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Rabarbar? Podziel się wrażeniami!