“Jedzenie niestety rozczarowujące”
Strzechówka — recenzja

Strzechówka
Kuchnie: Europejska

Bardzo słaba, dosyć droga pizza, niestety kompletnie bez smaku ze słabych jakościowo składników. Zupa rybna w miarę ok ale bez szału. Ryby dosyć drogie. Więcej na pewno nie skorzystamy.

Dziękujemy, dadadadaddada

Obiad ok. Jedliśmy dorsza i ten był naprawdę super. Schabowy nie wymiatal ale nad morzem je się raczej ryby :-) obsługa miła. Było za wcześnie na jedzenie z grilla więc tego nie jesteśmy w stanie ocenić.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogolnie polecam ale... na jedzenie przyszlo nam czekac 40 minut mimo iz knajpka nie byla zapelniona. Jedzenie bylo dobre, ladnie podane, mili kelnerzy. Niestety w Strzechowce nie ma przewijaka co dla rodziny z dzieckiem jest duzym utrudnieniem. Jak dla mnie 4*.

Dziękujemy, P l
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre rybki z pieca lub smażone. Ciekawy sposób podawania sałatek - w liściach sałaty lodowej. Przepyszne zupy - szczególnie polecam zupę gulaszową - dużo mięsa i intensywnie paprykowa, podana w chlebie. Żurek w chlebie oraz krem z pomidorów również na wysokim poziomie. Miejsce klimatyczne , w dobrej lokalizacji i godne polecenia

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam odwiedzić strzechowke, pyszny domowy smalec, rybka palce lizać. Obsługa miła, napewno tam wrócę

Dziękujemy, Ania G

Strzechówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Strzechówka? Podziel się wrażeniami!