“Dobra miejscówka”
Strzechówka — recenzja

Strzechówka
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre rybki z pieca lub smażone. Ciekawy sposób podawania sałatek - w liściach sałaty lodowej. Przepyszne zupy - szczególnie polecam zupę gulaszową - dużo mięsa i intensywnie paprykowa, podana w chlebie. Żurek w chlebie oraz krem z pomidorów również na wysokim poziomie. Miejsce klimatyczne , w dobrej lokalizacji i godne polecenia

Dziękujemy, Agnieszka B

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam odwiedzić strzechowke, pyszny domowy smalec, rybka palce lizać. Obsługa miła, napewno tam wrócę

Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszna zupa rybna, miła i profesjonalna obsługa. Długość oczekiwania na danie również ok. Polecam

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne. Zamowilismy pomidorowa-prawdziwy krem, filet z grilla i polędwiczki w sosie grzybowym. Pięknie podane z bukietem surówek. Pomysłowo.
Na pewno wrócimy:)

Dziękujemy, U5034VGagnieszkaw
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy Rybę Turbot. Nie polecam. W rybie praktycznie nie było mięsa. Same ości i skóra. To jakiś żart aby podawać taka rybę i brać za nią pieniądze. Poza tym wydaje mi się że zapłaciłem więcej niż powinienem. Nie zabrałem rachunku ale jestem prawie przekonany że rachunek był niższy niż kwota którą zeszła mi z karty. U czułam aby brać potwierdzenie z karty i sprawdzać z rachunkiem. Nie polecam na całej Lini.

Dziękujemy, Bartosz H

Strzechówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Strzechówka? Podziel się wrażeniami!