“+”
Strzechówka — recenzja

Strzechówka
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszna zupa rybna, miła i profesjonalna obsługa. Długość oczekiwania na danie również ok. Polecam

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne. Zamowilismy pomidorowa-prawdziwy krem, filet z grilla i polędwiczki w sosie grzybowym. Pięknie podane z bukietem surówek. Pomysłowo.
Na pewno wrócimy:)

Dziękujemy, U5034VGagnieszkaw
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy Rybę Turbot. Nie polecam. W rybie praktycznie nie było mięsa. Same ości i skóra. To jakiś żart aby podawać taka rybę i brać za nią pieniądze. Poza tym wydaje mi się że zapłaciłem więcej niż powinienem. Nie zabrałem rachunku ale jestem prawie przekonany że rachunek był niższy niż kwota którą zeszła mi z karty. U czułam aby brać potwierdzenie z karty i sprawdzać z rachunkiem. Nie polecam na całej Lini.

Dziękujemy, Bartosz H
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację w ostatni weekend. Zamówiliśmy szaszłyk z polędwicy i polędwicę wieprzową w boczku w sosie grzybowym. Oba dania bardzo nam smakowały. Szaszłyk był podany w bardzo ciekawy sposób Na uwagę zasługuje fakt, że mimo pełnego lokalu, jedzenie dostaliśmy bardzo szybko. Do dania została podana (tez w bardzo ciekawy sposób) sałatka. Ciężko wypowiadać się jak smakują pozostałe potrawy, ale te wspomniane w recenzji były bardzo smaczne. Cena za porcję to ok 30 złotych.

Dziękujemy, 354az
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy do tej restauracji sugerując się dobrymi opiniami...
No cóż... restauracja jak się okazało w naszym przypadku na nie absolutnie nie zasługuje... Jedliśmy najgorszą rybę w historii... była to rozpadająca się Sola prawdopodobnie moczona przez wiele godzin w wodzie ... nawet panierka się jej nie trzymała... nie polecam ...
Ładnie podana sałata...ale tylko muśnięta sosem ... obsługa sympatyczna...
Na pewno tam nie wrócimy i innym nie polecimy

Dziękujemy, Ancelli

Strzechówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Strzechówka? Podziel się wrażeniami!