“Turbot”
Strzechówka — recenzja

Strzechówka
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy Rybę Turbot. Nie polecam. W rybie praktycznie nie było mięsa. Same ości i skóra. To jakiś żart aby podawać taka rybę i brać za nią pieniądze. Poza tym wydaje mi się że zapłaciłem więcej niż powinienem. Nie zabrałem rachunku ale jestem prawie przekonany że rachunek był niższy niż kwota którą zeszła mi z karty. U czułam aby brać potwierdzenie z karty i sprawdzać z rachunkiem. Nie polecam na całej Lini.

Dziękujemy, Bartosz H

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację w ostatni weekend. Zamówiliśmy szaszłyk z polędwicy i polędwicę wieprzową w boczku w sosie grzybowym. Oba dania bardzo nam smakowały. Szaszłyk był podany w bardzo ciekawy sposób Na uwagę zasługuje fakt, że mimo pełnego lokalu, jedzenie dostaliśmy bardzo szybko. Do dania została podana (tez w bardzo ciekawy sposób) sałatka. Ciężko wypowiadać się jak smakują pozostałe potrawy, ale te wspomniane w recenzji były bardzo smaczne. Cena za porcję to ok 30 złotych.

Dziękujemy, 354az
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy do tej restauracji sugerując się dobrymi opiniami...
No cóż... restauracja jak się okazało w naszym przypadku na nie absolutnie nie zasługuje... Jedliśmy najgorszą rybę w historii... była to rozpadająca się Sola prawdopodobnie moczona przez wiele godzin w wodzie ... nawet panierka się jej nie trzymała... nie polecam ...
Ładnie podana sałata...ale tylko muśnięta sosem ... obsługa sympatyczna...
Na pewno tam nie wrócimy i innym nie polecimy

Dziękujemy, Ancelli
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez pierwsze 10 minut od wejścia do lokalu chcialam dać minusa... weszłam z nastawieniem zjedzenia pysznych pierogów z jagodami albo malinami... nie mieli żadnych, w takim razie chętnie bym wzięła naleśniki byle nie z dżemem truskawkowym którego nie znoszę- mają tylko truskawkowy Synek chciał standardowo devolaja- nie mieli, w ostateczności (wiecie jak to z dziećmi bywa gdy nie ma ich dania) kotlecika z piersi kury- tez nie ma....
Ale Ja byłam wściekła, już mialam ochotę wychodzić, ale cos mnie podkusiło żeby zostać.
Mąż zamówił przeeeepysznego halibuta, a
ja tak przepyszne placki ziemniaczane jakich jeszcze nie jadlam. Synek wziął kotleta schabowego (jak to kotlet, nic nadzwyczajnego). Jedzenie smaczne
Sok pomarańczowy skoro kosztuje 15 zł za maleńką szklaneczkę (świeżo wyciskany) to wypadałoby aby było to 100% soku, a nie połowicznie rozwadniany- za to wielki minus.

Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo to miejsce. Dania obfite, smaczne, nie same ryby, bo ile można jeść ryby. Zupy pyszne, Dania główne podane elegancko. Obiady na pewno warto tam zjeść. Czas oczekiwania na danie umiarkowany. Jedyny minus to brak papieru w toaletach. Kilka dni z rzędu było to samo. Toalety za małe jak na tak duży lokal. Ale jedzenie oceniam na plus.

Dziękujemy, Agatokles

Strzechówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Strzechówka? Podziel się wrażeniami!