“Rewelacyjnie i pysznie”
Strzechówka — recenzja

Strzechówka
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przez pierwsze 10 minut od wejścia do lokalu chcialam dać minusa... weszłam z nastawieniem zjedzenia pysznych pierogów z jagodami albo malinami... nie mieli żadnych, w takim razie chętnie bym wzięła naleśniki byle nie z dżemem truskawkowym którego nie znoszę- mają tylko truskawkowy Synek chciał standardowo devolaja- nie mieli, w ostateczności (wiecie jak to z dziećmi bywa gdy nie ma ich dania) kotlecika z piersi kury- tez nie ma....
Ale Ja byłam wściekła, już mialam ochotę wychodzić, ale cos mnie podkusiło żeby zostać.
Mąż zamówił przeeeepysznego halibuta, a
ja tak przepyszne placki ziemniaczane jakich jeszcze nie jadlam. Synek wziął kotleta schabowego (jak to kotlet, nic nadzwyczajnego). Jedzenie smaczne
Sok pomarańczowy skoro kosztuje 15 zł za maleńką szklaneczkę (świeżo wyciskany) to wypadałoby aby było to 100% soku, a nie połowicznie rozwadniany- za to wielki minus.

Dziękujemy, 502_anetaj

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo to miejsce. Dania obfite, smaczne, nie same ryby, bo ile można jeść ryby. Zupy pyszne, Dania główne podane elegancko. Obiady na pewno warto tam zjeść. Czas oczekiwania na danie umiarkowany. Jedyny minus to brak papieru w toaletach. Kilka dni z rzędu było to samo. Toalety za małe jak na tak duży lokal. Ale jedzenie oceniam na plus.

Dziękujemy, Agatokles
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Smaczne, smakowicie podane, czysto, sprawna obsługa. Byliśmy w 5 osób dorosłych i dwoje dzieci. Każdy wyszedł zadowolony. Krótki czas oczekiwania, mimo pory obiadowej. Zupa - krem z pomidorów i żurek w chlebku pierwsza klasa. Podobnie ryby z grilla. Wrócimy tam z przyjemnością.

Dziękujemy, My_smart_tricks
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa, przystępne ceny. Każdy z naszej 8-osobowej grupy znalazł coś dla siebie a każde danie było naprawdę wyśmienite. Nasze serca skradł żurek i krem z pomidorów ale były one tylko zachętą do dalszego ucztowania. Jak chcesz dobrze zjeść i nie wydać na to fortuny to z czystym sumieniem polecam. Moja rodzina również.

Dziękujemy, W4054MImariuszk
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko super obsługa. Pol
ecam wszystkim. Byłem z rodziną wszyscy pojedli . Gorąco polecam. Cena adekwatna do podawanych potraw.

Dziękujemy, Krzysztof K

Strzechówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Strzechówka? Podziel się wrażeniami!