Krynica Morska
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, właśnie wróciliśmy, z żalem wyjechaliśmy po tygodniu świetnego wypoczynku. Hotel i otoczenie pierwsza klasa, jak na zdjęciach. Pokoje ładne, funkcjonalne, domki rewelacja, więcej miejsca niż w pokojach hotelowych. My byliśmy w hotelu ale w przyszłym roku celujemy w domek. Dla rodziny z dziećmi świetne miejsce na wakacje, atrakcje i dla nastolatka (rajdy rowerowe strzał w 10) i dla 6 latki (magik, występy cyrkowcow, wspaniały plac zabaw i kulkolandia). Mogłabym tak bez końca. Najważniejszy argument na koniec: plaza tuż za bramą, a najbliższy stragan 15 minut od hotelu! Spokój od zakupów i tej wakacyjnej nadmorskiej cywilizacji(która jeżeli ktoś lubi jest w zasięgu spaceru). Jeszcze obsługa, super zgrana ekipa, bardzo pomocna. A kuchnia? Świetne jedzenie, ekipa na jadalni najlepsza, widać że zgrana, obsługa jak w najlepszym hotelu, podziękowania dla kucharzy, wszystko przepyszne. Panie Jakubie, dobra robota! Kuchnia i jadalnia zasługują co najmniej na pochwałę Polecamy! I dziękujemy za wspaniałe wakacje.

1  Dziękujemy, annamA2681CR
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Polecamy ten ośrodek głównie dla rodzin z dziećmi. Duży ośrodek składający się z kilku niezależnych obiektów oraz domków. Recepcja, bar oraz duża jadalnia usytuowane w budynku głównym. Cały obiekt w bezpośredniej bliskości plaży. Na terenie obiektu huśtawki plac zabaw dla dzieci, boisko, siłownia, kort tenisowy oraz sporo ławek. Dostępne zadaszone miejsca na grillowanie lub ognisko. Posiłki urozmaicone, smaczne i w dużej ilości. Obsługa pomocna i miła. Pokoje odnowione, nowoczesne i czyste.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, ROMA_ARTUR
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Czysty miła obsługa. Smaczne jedzenie. Idealny na długie weekendy.
Położony w lesie. Pokoje odnowione bardzo ładne.
Blisko plaży. Fajny plac zabaw dla dzieci.
Bardzo lubię tam przyjeżdżać

Dziękujemy, JustynaTrz
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam ten ośrodek głównie dla rodzin z dziećmi. Blisko do plaży, na terenie ośrodka plac zabaw na zewnatrz jak i kącik zabaw w budynku. Jedzenie przepyszne! Brawa dla obslugi! Wszystko bylo jak należy, kelnerzy bardzo kulturalni i pomocni. W naszym przypadku, gdzie córka ma alergię na mleko, dostawala specjalnie zupke bez "zabielacza", gdzie w innych osrodkach nie bylo nawet o tym mowy. Za to wielki plus. Cisza, spokoj, a mimo to nuda nam nie grozi. Z pewnoscia tu wrocimy!

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, AsiaK822
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

DZIĘKUJEMY - my, będąc gośćmi hotelu oraz rodzina, która przyjechała nam pomagać po dramatycznych wydarzeniach zdrowotnych. Jesteśmy po wrażaniem profesjonalizmu, a przede wszystkim ludzkiego podejścia szefowej hotelu oraz personelu.
Dziękujemy jeszcze raz.
Maria i Andrzej C.