“Super kawa”
Club 31 — recenzja

Club 31
Nr 16 wśród 37 Restauracje (Krynica Morska)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajny lokal. Miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie i przede wszystkim pyszna kawa. Polecam w szczególności latte!

1  Dziękujemy, Bartosz G

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadanie. Idealny łosoś z pieca na obiad, a wieczorami muzyka grana przez DJ.
Tylko tutaj na plaży można było kupić świeżo wyciskany sok pomarańczowy. Odwiedzaliśmy klub31 codziennie w czasie naszego pobytu w Krynicy.
Duży wybór drinków w przystępnych cenach.

Obsługa na 5.
Położenie na 5. Na samej plaży.
Muzyka przyjemna, a DJ zachęca do zabawy.
Polecam.

Dziękujemy, P1TERd
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Miejsce,gdzie można coś przekąsić, napić się drinka i potańczyć. Jeden minus,na który obsługa nie ma wpływu,to ogromna ilość komarów..Nie sposób długo wytrzymać. Niestety.

Dziękujemy, Niedostepnaaa1989
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Super miejsce dla wszystkich,
Pyszny Dorsz w zestawie ze świeża surówka robiona na miejscu. Drinki podawane w szkle na życzenie. Dostępna toaleta w pobliżu.
Jedna z nielicznych restauracji z miłą i uśmiechnięta parą za barem obsługujących ludzi . Pomocni i życzliwi dla gości którzy robią super klimat temu miejscu. Napewno wrócimy za rok

Dziękujemy, PodroznikPolski
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce mega klimatyczne.Jedzenie jest pyszne,wszystko na świeżo robione przez obsługę baru która jest niesamowicie miła i uczynna, a widok na morze obłędne.

Dziękujemy, JoannaB2870

Club 31 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Club 31? Podziel się wrażeniami!