“Rewelacja”
Restauracja Mierzeja — recenzja

Restauracja Mierzeja
Nr 34 wśród 37 Restauracje (Krynica Morska)
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzonko bardzo smaczne: sałatka cesarska delikatna i świeża, idealnie doprawiona! Spagettebolonese wyśmienite:) zupelnie nie wiem skąd słowa niezadowolenia moich przed recenzentów. Restauracja to nie miejsce gdzie trwa wyścig z czasem...jeśli ktoś w pełni sezonu przychodzi cos zjeść do jednej z nadmorskich restauracji i ....czeka.....oj jej.....straszne....

Dziękujemy, Ramkamar

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prócz szybciej obsługi nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat tego miejsca.
Zupy zimne, grzanki do zupy rybnej także, wisienka na torcie pozostaje brudne filiżanki do herbaty.
Nie polecam

Dziękujemy, adampY9440FZ
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Oczekiwanie na zamówienie trwalo ponad 1h. 3 razy pytalismy o jedno danie, które w ogóle nie zostało Nam wydane. Zamieszanie z poplataniem. W rezultacie zrezygnowaliśmy, mąż zjadl tylko żurek. Gdy poinformowalismy ze wychodzimy i za drugie danie dziękujemy uslyszelismy " oo niedoczekaliscie sie kotleta, bardzo mi przykro " żenada. Jesli cenicie swoj czas wybierzcie sie w inne miejsce.

Dziękujemy, Izabela R
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Czekaliśmy ponad 30 minut aż ktoś łaskawie przyjmie zamówienie. Po zaczepieniu kelnerki ta stwierdziła, że za moment podejdzie .po kolejnych 10 minutach poddalismy się i zmieniliśmy lokal.

Dziękujemy, Pee E
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam dwa razy ale tylko ze względu na to ze synowi smakował żurek (o dziwo, bo jak to dziecko nigdy nie wiem co mu zasmakuje). Jedzenie bez szału i podane szybko. Obsługa miła ale niektórzy kelnerzy jakby nie wiedzieli co tam robią. Restauracja ładna ale jedna łazienka i momentami stało się w kilkuosobowej kolejce. Za to można zjeść z widokiem na zatokę. Cena raczej adekwatna do jakości.

Dziękujemy, 624monikag

Restauracja Mierzeja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mierzeja? Podziel się wrażeniami!