Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Hotel dobrze położony w cichej okolicy, w lesie i o ok. 10 min od plaży. Lobby hotelowe ciekawie urządzone , połączone z restauracją . Hotel nowy w trakcie urządzania,. Dość czysto w całym obiekcie , choć na tarasie pokojowym kurz i pyłki na meblach. Brudne szyby tarasowe . Recepcja tłumaczyła to pyleniem roślin. Pokój rezerwowaliśmy na m-c przed pobytem i powinno być wszystko czyste. Śniadania typowe , bez rewelacji - brak ekspresu do kawy. Łazienka dość duża z dobrym prysznicem. Brak windy - będzie. Ogólnie polecam .

Wskazówka dotycząca pokoi: słonecznie od lasu i cicho
Dziękujemy, wrzosy
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Przestronne pokoje, super lokalizacja, dobre śniadania! Udany pobyt nad Polskim morzem. Poza tym, bardzo pmocna obsługa. Ponadto, widać, że zgłaszane uwagi są adresowane - w porównaniu do poprzedniego pobytu zostały zmienione kabiny prysznicowe, śniadania poprawione i serwowane są kolacje.

Dziękujemy, Artur J
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Majówka...Awaria ogrzewania. Doba w zimnym pokoju, kompletny brak informacji. Śniadanie do 10.30, a o 10 nie ma już nic do jedzenia. Brak restauracji. Pomimo doby w zimnym pokoju brak rekompensaty. Temat został zamieciony pod dywan. Z Panią z recepcji nie dało się rozmawiać. Plus za lokalizację i pyszne naleśniki.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, katarzyna D
Zrecenzowano: 22 września 2018

Hotel:
Bardzo gustownie urządzony - piękna recepcja z miejscem by odpocząć bądź poczekać na pokój. Widać, że niedawno odnowiony a przede wszystkim w ciągłym rozwoju - w trakcie naszego pobytu odbywały się prace remontowe, dojeżdżały nowe meble ogrodowe - w niedługim czasie hotel stanie się rzeczywiście stylowym miejscem na mapie Krynicy. Ogromną zaletą jest to, że znajduje się on dosłownie 3min od plaży.
Pokój:
Bardzo wygodne łóżko z gustownym wezgłowiem. Czysta łazienka z mikroskopijnym prysznicem :) Do dyspozycji mieliśmy czajnik elektryczny, TV oraz lodówkę. Bardzo zdziwiło mnie, że łóżko po wizycie sprzątaczki nie zostało zaścielone ani razu w trakcie naszego pobytu, natomiast zawsze wymieniono nam ręczniki oraz odkurzono dywan. Rewelacyjna, sygnowana nazwą hotelu pościel - czysta i pachnąca.
Śniadania:
Do wyboru potrawy na ciepło (jajecznica, kiełbaski etc), zimno, kawa, herbata, coś na słodko - generalnie bardzo popularna gama jedzenia, aczkolwiek wszystko świeże i smaczne.

Hotel położony tak blisko plaży i centrum jednocześnie, z miłą i pomocną obsługą, całkiem sympatycznym tymczasowym tarasem, czeka tylko by stworzyć w nim miejsce wieczornego relaksu dla gości i stanie się perełką w mieście.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Na mapie polskiej biedy, nieładu egzystencjalnego i innego syfu, który oferują w tzw. "sezonie" nadmorskie zadupia hotel wyróżnia się na plus. Nowy obiekt z zadatkami na więcej gwiazdek. Pokoje ładne, czyste urządzone "al dente". Niestety - bez wyposażenia, które - cytując typowego Janusza-katolika- "u Arabusów" jest czymś normalnym: czyli zamków na karty wejściowe i klimatyzacji. łóżka duże i wygodne - można śmiało na nich uprawiać dużo miłości.
Obiekt serwuje śniadania. Da się zjeść: szwedzki stół i mizerną kawą - niestety. Parking przy hotelu (na plus). Wyjątkowo miła uśmiechnięta obsługa - duży PLUS!

Docelowo w hotelu ma być basen i spa.... no jak będzie zobaczymy, może dodam gwiazdek do oceny.

Do morza blisko - 5 minut spacerem.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa