“Bez rewelacji”
Karczma Krynicka — recenzja

Karczma Krynicka
Zrecenzowano 8 września 2019

Ceny delikatnie za wysokie w stosunku do jakości podawanych dań. Jakość średnia, można zjeść jednak bez szału.

Dziękujemy, rafis762018

Zrecenzowano 7 września 2019

Przemiły pan kelner, z dań szczególnie polecam halibuta. Jakość jedzenia bardzo dobra, szczerze polecam!

Dziękujemy, dzemo778
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zacznę od tego że wszystkie Panie kelnerki nas przywitały. Gdy usiedlisny od razu podano nam kartę i zaproponowano coś do picia. Jedzenie bardzo dobre i atmosfera również. Polecam. Mąż jadł mięso z grilla z sosem grzybowym, a ja placek węgierski oba dania smaczne i bardzo ładnie podane.

Dziękujemy, Myszka39
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nice place with atmosphere. Good service and tasty meals. However I only give 3 stars because my husband got warm beer and when he complained about it, the waiter said that after he had opened the bottle, he couldn’t do anything about it. In fact, it was the waiter who opened it without my husband touching the bottle....Finally he brought another bottle, a bit colder, but still...Otherwise everything was ok. / Fajne miejsce z klimatem, szybka obsługa i dobre jedzenie. Daje jednak tylko 3 gwiazdki, bo mąż dostał ciepłe piwo i jak zareklamował, to kelner stwierdził, ze trzeba było mówić wcześniej, a nie jak butelka już otwarta, choć to ob sam otwierał. Na koniec przyniósł druga, nieco schłodzona, ale tez bez szału. Poza tym jedzenie dobre, wiec w sumie byliśmy zadowoleni. Polecam talerz rybaka z wyborem 5 ryb.

Dziękujemy, 506dorotab
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byliśmy tam dwa razy rok po roku. Obsługa miła i sympatyczna. Tłumy w porze obiadu. Łosoś z grilla z warzywami bardzo dobry, co dziwne podany tak jak w dobrej restauracji. Niemiłe zaskoczenie to porcje, które są ogromne. 40 dkg ryby po 15 złotych za 10 dkg to nie jest przesada tylko naciąganie klientów. Ok, można poprosić o zapakowanie niezjedzonego
jedzenia, ale tu kolejny szok, trzeba dopłacić 3 zł za styropianowe pudełko i papierową torbę. Pazerność restauratorów nie zna granic. Koszt trzech porcji łososia z frytkami, 1 kawy, 1 piwa i 1 coli to ponad 230 zł. Za doznania kulinarne daję 4,5 gwiazdki a za wysokość rachunku 1 w sumie 3 gwiazdki.

Dziękujemy, Jarosław M

Karczma Krynicka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Krynicka? Podziel się wrażeniami!