“Co za piękne miejsce!”
Kawiarnia Na Piaskach — recenzja

Kawiarnia Na Piaskach
Nr 13 wśród 37 Restauracje (Krynica Morska)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo sympatyczne miejsce - duży teren dla dzieci na piasku, wspaniałe desery i nieziemski widok z tarasu. Obsługa sympatyczna - bez mrugnięcia okiem dwa razy przyjmowali ode mnie zmianę zamówienia ;p

Dziękujemy, freemonia

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Kawiarnia w urokliwym miejscu, desery przepyszne każde jedne. Kawa znakomita. Polecam czekoladę na gorąco :)

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli szukasz urokliwego miejsca to dobrze trafiłeś. Wspaniały widok na Zalew Wiślany, dobra kawa, lody i desery, miła obsługa to niewątpliwe zalety. Polecam!

Dziękujemy, stanis_awk595
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Pyszne desery lodowe, doskonała gorąca czekolada w wielu wariantach oraz kawą. Obsługa uprzejma. Ceny przyzwoite. Przyjemny widok na zatokę. Polecam.

Dziękujemy, motorowodniak
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowa lokalizacja z bardzo dobrą kawą i ciastem. Zdecydowanie polecam. Kawiarnia na końcu świata bardzo fajne miejsce, widoki zapierają dech w piersiach. Zdecydowanie polecam. Wrócę tam.

Dziękujemy, BridgetJ-ka

Kawiarnia Na Piaskach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Na Piaskach? Podziel się wrażeniami!