“Ok”
Restauracja Bałtycka — recenzja

Restauracja Bałtycka
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak jestem w Krynicy to lubię zajść do tego lokalu na przepysznego halibuta. Ceny są średnie a porcje dość spore. Polecam

Dziękujemy, justcool29

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restauracje, ceny bardzo przyzwoite a porcje konkretne. Nawet ja nie koniecznie miłośnik „rybki” znalazłam coś dla siebie. Miła i pomocna obsługa.Polecam.

Dziękujemy, AJuranek
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Smacznie, zdrowo, świerze produkty
Na 5 zamówionych posiłków każdy smaczny
Obsługa szybka, możliwość płatności kartą
Polecam :)

Dziękujemy, mken001
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Objad bardzo smaczny. Dorsz pieczony w pergaminie smaczny pyszne surówki i rewelacyjny zestaw dla dziecka z nagetsami i pierogi z mięsem ok. Polecam

Dziękujemy, paulaz2611
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na uboczu, bez zgiełku ruchliwej ulicy. Dorsz pieczony (plus za pieczenie w papierowych papilotach) w sosie cytrynowym bardzo fajny delikatny natomiast już w sosie musztardowo koperkowym bardziej wyrazisty i lekko pikantny dzięki musztardzie, jednak dla damskiego podniebienia również polecam. Ceny normalne zważywszy na sezon turystyczny.

Dziękujemy, Mammma40

Restauracja Bałtycka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bałtycka? Podziel się wrażeniami!