Zrecenzowano: 7 września 2018

Apartamenty i generalnie wnętrze budynków bardzo dobrze zaplanowane, utrzymane i urządzone. Lokalizacja fantastyczna - blisko Bałtyku. 3 minuty od wyjścia z terenu apartamentów już się jest na plaży.
W apartamentach praktycznie wszystko, co trzeba. Do tego bardzo duży parking podziemny.
Patrząc na inne ośrodki sądzę, że to jedna z lepszych lokalizacji w Krynicy Morskiej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Można poprosić o pokój, z którego jest widok na Bałtyk.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właściciel tych apartamentów musiał być inteligentny. Stworzył proste apartamenty, bez obiadów i specjalnych dodatków, z pięknym wnętrzem i prestiżową, czerwoną wykładziną. Przebywanie tam to bardzo dobre doświadczenie, bo nie oczekując za wiele otrzymujemy piękny pokój z meblami kuchennymi i łazienką. 2 noce to 1200 zł, ale ceny nie będę komentować bo dla jednych jest ona mała a dla innych bardzo wysoka. Za oknem fontanna. Troszkę za mało świateł w pokoju, ale nie jest to ogromna wada. Pokój opisywany powyżej to D24 który mogę polecić.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Oliwia A
Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

"apartament" na zdjęciach wyglądał idealnie mimo małego metrażu wydawał się być bardzo funkcjonalnie urządzony. Po przyjedzie od razu chcieliśmy wymienić apartament co jednak nie mogło zostać zrealizowane. Meble odrapane krzesła przy stole załamane dziury w ścianach jakby ktoś rzucał krzeslem. Polecam sun&snow zaktualizować zdjęcia i zainwestować w lepszy serwis sprzątający bo pierwszego dnia urlopu sprzątalam całe mieszkanie żeby można było tam jakkolwiek mieszkać.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2018

Super miejsce do którego na bank wrócę raz jeszcze! Byłem tam ostatnio na kilka dni w ramach totalnego relaksu i powiem szczerze, że udało mi się odpocząć. Cisza, spokój, klimatyczna atmosfera.. będę traktować to miejsce adekwatnie do nazwy ulicy :) polecam!

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Bartłomiej Z
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2018

Po pierwsze: doskonały kontakt z recepcją od momentu rezerwacji apartamentu przez internet, po moment zwrotu kluczy po zakończonym pobycie. Pani Lidio, serdecznie dziękuję za wszystko! :)
Po drugie: lokalizacja - doskonała!
Po trzecie: czystość! Absolutnie na piątkę!
Bardzo polecam apartamenty w Krynicy Morskiej! Wrócę na pewno. :)

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, GosiaKesik