Krótka wycieczka

W niedalekiej odległości od Krynicy Morskiej można wspiąć się na ciekawy punkt widokowy. Atrakcja... Przeczytaj więcej

260miro6
Warszawa, Polska
Piękny widok

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
d0r0tkag
Mińsk Mazowiecki, Polska

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, na pewno warte zobaczenia. Przyjemna wierzyczka widokowa, na którą trzeba pokonać sporo stopni ale dzieci powyżej 4 lat spokojnie dadzą radę, nasza 6 latka była zadowolona i ani troszkę nie marudziła wybraliśmy się na ten krótki spacer wieczorem i ku naszemu zaskoczeniu nie było komarów, nie to co np. w porcie warto zobaczyć bo widok morza i mierzei z jednego punktu bezcenny A później na zachód słońca na plażę w Piaskach, polecam.

1  Dziękujemy, d0r0tkag
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzanie przy okazji jadąc na Piaski. Niewielka tablica informacyjna przy drodze. Spacer wśród drzew, wąska ścieżką. Dużo schodów drewnianych i komarów. Piękne widoki z wieży widokowej na Zalew Wiślany i morze.

1  Dziękujemy, katarzynam435
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Do tej atrakcji udaliśmy się pieszo, ok. pół godzinki spaceru z Krynicy Morskiej. Wchodzi się serpentyną na górę a potem na drewnianą platformę. Widać z niej Zalew Wiślany a z drugiej strony morze. Podobne widoki mamy 6 km przed Krynicą Morską w miejscu obecnej wycinki pod przekop Mierzei. Wielbłądzi Garb znajduje się tuż przy jedynej drodze do miejscowości Piaski. Nie ma parkingu. Polecam jako cel spaceru. Atrakcja średnio trudna ze względu na wspinaczkę w górę.

1  Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Świetne miejsce na Mierzei Wiślanej. Bardzo fajne widoczki. Do kompletu należy koniecznie odwiedzić niedaleką Gorę Pirata.

1  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Słabo oznakowana niewielka atrakcja, warta zobaczenia "przy okazji" i dla maluchów i dla ludzi starszych; na wydmę prowadzi ponad 100 schodów. Warto zobaczyć , bo to najwyższa stała wydma w Europie o wysokości 49,5 m n.p.m i jedyny naturalny punkt na Mierzei, z którego widać równocześnie Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany.

Atrakcja nie nadaje się do wejścia z wózkami dziecięcymi czy inwalidzkimi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Darek_Bywalec