Zapisz
Długa kolejka żeby wejść do środka

Latarnia bardzo ładnie wygląda z zewnątrz,a żeby wejść do środka była ogromna kolejka, na kilka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2020
Małgorzata G
Warszawa, Polska
Latarnia Morska

Latarnia świetnie komponuje się z krajobrazem. Jednak najlepiej wejść na jej szczyt w pogodny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 lipca 2020
Michal274812
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Latarnia jest niewątpliwie jedną z niewielu prawdziwych atrakcji Krynicy Morskiej, jeżeli odejmie się te szaletowe atrakcje bazarowe . Architektonicznie latarnia nie powala, ale na pewno warto zobaczyć prezentujący się z góry widok, który uświadamia nam w jak specyficznym miejscu Polski jesteśmy. Polecam.

Dziękujemy, marekk409
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sama latarnia z zewnątrz bardzo ładna, ciekawy kolor. Niestety br długie kolejki co nas zniecheciło do wejścia.

Dziękujemy, katarzynam435
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Latarnia w Krynicy dalej działa. Na wejście trzeba czekać ok. 15 min. Wpuszczają partiami po ok. 15 osób. Wejście po krętych schodach, na końcu drabinka prawie pionowo 5 m w górę. Dwoje dzieci mimo że ponad 4 lata płakało i nie chciało wejść a potem zejść (trudniej). Rodzice powinni się poważnie zastanowić nad wchodzeniem z takimi dziećmi. Moim zdaniem powinni wpuszczać dzieci starsze, min. 6-7 letnie. Widoki warte wejścia na całą okolicę. Można kupić tandetne pamiątki. Polecam.

2  Dziękujemy, drzewko
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Porównując do innych latarni,to mogę powiedzieć,że:
- po schodach wchodzi się szybko i sprawnie (nie są strome i jest poręcz);
-ostatnim etapem wejścia na latarnię jest wąska drabina
- na górze lekki zawód,ponieważ krajobraz mozna podziwiać jedynie przez przybrudzoną szybę
- oczekiwanie w długich kolejkach,ponieważ opuszczona jest określona ilość osób,która następnie musi zejść itd. (Uznaję to za plus,ponieważ nie ma tłoku w trakcie wchodzenia na górę)
- brak organizacji wśród obsługi latarni morskiej
-zakaz wejścia dla dzieci do 4roku życia że względu na drabinę,wysokość.

1  Dziękujemy, Niedostepnaaa1989
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Całkiem fajna atrakcja turystyczna, kolejka na ok. 30-40min czekania (wchodzi jednorazowo 20osób - inaczej jednak się nie da). Widoki bardzo fajne. Warto. Polecam!

1  Dziękujemy, lukaszglowacki