Krynica Morska
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Wychodząc z plaży wyjściem 26 trzeba iść deptakiem w górę, dochodząc do Teleexpressu, po prawe stronie znajduje się Delfin. Za każdym razem, gdy odwiedzam Krynicę jadam obiady praktycznie tylko w tym miejscu :D Cena zestawu ok 22 zł.- do wyboru kilka zup, kilka opcji drugiego dania + oczywiście kompot. Spokojnie da radę się najeść takim zestawem, a zawsze jest pysznie! Polecam!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, magdalenap7
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomity wybór dla całej rodziny. Przestronnie, expresowa i miła obsługa oraz fantastyczny smak potraw. Trafiliśmy tu z polecenia i już po kilku wizytach, tak samo mogę to miejsce polecić Wam. 100% zadowolenia!! Kilka dań dnia za 22zł (w tym zupa, drugie i kompot). Miażdżą konkurencję, a duży ruch w lokalu potwierdza fakt, że wiem co mówię . Nie psujcie cen i nie zabierajcie fartuchów kucharzom, a będziecie wychwalani...

Dziękujemy, Roberto_WWL
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jedliśmy tam kilka razy, miejsce godne polecenia; blisko plaży, duży taras z parasolkami, przestrzennie, miła obsługa. Nie ma się co zrażać odpadającymi napisami nazwy miejsca z fasady, w środku jest schludnie, obiekt jest wyremontowany.

Dziękujemy, Darek_Bywalec
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Witam W hotelu Delfin bylismy miesiac temu Z polecenia naszej rodziny Hotel blisko plaży Ceny konkurencyjne Noclegi sniadania obiady i kolacje za małe pieniądze Bylismy w budynku po remoncie Takze bylo naprawde fajnie czysto Polecamy

Dziękujemy, 30marta
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Jestem zadowolona z pobytu w Delfinie , mieliśmy pokój 2 osobowy w Budynku C budynek po remoncie . Jedzenie bardzo smaczne ,na obiad do wyboru 2 zupy, drugie dania 3 rodzaje w tym ryba + kompot i coś na słodko / np. owoc, ciastko/ . Śniadania i kolacje w formie bufetu zawsze coś na ciepło a na śniadanie zupa mleczna.Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, babe58