Wola Krzysztoporska

“Smaczny obiad po drodze ”
Gospoda Żniwny Łan — recenzja

Gospoda Żniwny Łan

Kuchnia typowo polska, smaczna i świeża.
Bardzo ładne otoczenie, miejsce do zabawy dla dzieci.
Cepeliny i krem cebulowy pyszny, warkocz troszkę za mało przyprawiony.

Dziękujemy, Y1370ACsarad

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne co na plus to duże porcje. Syf w łazience. Jedzenie potwornie tluste. Obsługa wyraźnie jest tam za karę. Ogólne myślałem, że czasy takich karczm już dawno minęły. Trzeba za wszystko płacić dodatkowo i to z góry. Nie polecam.

Dziękujemy, TomTemp80
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Dzisiaj mąż wziął na wynos 2x cepeliny i 1 x pierogi ruskie. Przywiózł do domu, a po otwarciu zobaczyłam zeschnięte pierogi, jak również cepeliny, które dodatkowo były twarde - może odmrożone, nie wiem. Telefon mają wyłączony, więc nie idzie się dowiedzieć z kiedy są te dania, bo boję się, że mogę się zatruć. Często tam jadaliśmy, ale raz było świeże i dobre, innym razem krokiet pływał w tłuszczu, był niejadalny. Nie przejęli się tym bynajmniej. Następnym razem zdecyduje się na inną karczmę w pobliżu, bo ta zdecydowanie obniżyła loty.

Dziękujemy, MmmagK
Zrecenzowano 13 września 2018

Przyjechałam do tej Karczmy za namową znajomych , nie żałuję , było przepysznie .Mieliśmy ogromne szczęście że były wolne stoliki , podobno regułą już jest że w niedzielę czeka się dosyć długo na wolny stolik , co jest dosyć krępujące dla osób czekających I polujących na stolik jak I dla jeszcze jedzących obiad. Jedliśmy rosół oraz drugie danie - polędwiczki w sosie grzybowym z warzywami gotowanymi oraz schabowego po kowalsku. Polędwiczka bardzo duża I bardzo smaczna , sos bardzo dobry .Schabowy po Kowalsku również dobry ale miał bardzo dużo cebuli " na sobie". Po obiedzie zamówiliśmy lody - tutaj szału nie było , porcje w małych pucharkach , lód ze śmietaną I troche owoców.
Ogólnie licząc na obiad dla 3 osób wydaliśmy ok 100 zł

Schabowy po Kowalsku

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, urbaniaczki
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ! Duze porcje, smaczne i w przystepnej cenie. Za obiad dla 4 os. kosztowalo nas ok 56 zl. W ciepłe dni miejsce dla dzieci do zabawy. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Kate K

Byłeś(-aś) w Gospoda Żniwny Łan? Podziel się wrażeniami!