“Obiad”
Zajazd Plan — recenzja

Zajazd Plan
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Wolbórz)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji spotkaliśmy się z rodziną na obiad urodzinowy jedno rocznego dziecka. Było smacznie i miło. Polecam

Dziękujemy, adam_balik_pl

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie w miarę, ale brudne sztućce, obrusy i wszechobecne muchy to dramat.
Miejsce z potencjałem, brakuje tam jednak kogoś kto zadbalby o szczegóły, poziom obsługi i jakość.

Dziękujemy, fluidzi83
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zamówiliśmy tagiatelle z krewetkami oraz wątróbkę. Mimo wczesnej pory i pustej jeszcze restauracji zostaliśmy szybko obsłużenie i jedzenie było w 10/15 min. Krewetki soczyste, wątróbka dobrze doprawiona. Porcja makaronu mogłaby być nieco wieksza.
Smacznie.
Obsługa nieco chłodna i wykazywała małe zainteresowanie. Jedzenie nadrabia.

Dziękujemy, dominikagb
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy pół godziny żeby ktoś przyszedł zebrać zamówienie. Gdy mój mąż wkoncu podszedł bo kelnerki zapytać gdzie możemy złożyć zamówienie zapewniała ze przy stoliku. Wiec czekaliśmy kolejne kilka minut po czym opuściliśmy lokal głodni.

Dziękujemy, 329ewas
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

A przede wszystkim przy trasie co ważne dania wylądowały na stole w błyskawicznym tempie. Ceny umiarkowane. Porcje duże i smaczne

Dziękujemy, 39agnieszkag

Zajazd Plan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Zajazd Plan? Podziel się wrażeniami!