Zrecenzowano: 27 maja 2019

Witam serdecznie, skupię się bardziej na ocenie samego grill baru, który znajduję się tuż obok hotelu, samo miejsce (choć to kwestia gustu) moim zdaniem całkiem niezłe. Przy głównej drodze jak wiadomo, więc można spodziewać się kolejki po zamówienie, nie ma się do czego przyczepić ( czepialski nie jestem). Kolejka około 30 min, niedziela, pora obiadowa, ładna pogoda, ruch w interesie !! i dobrze wspierajmy Polskich restauratorów. lecz powinni zadbać bardziej o personel jak sądzę, z kuchni słychać wschodnich obcokrajowców, ale obsługa bardzo miła i urodziwa :), lecz nie zajechaliśmy tam, by podziwiać białogłowy, w kolejce mały dymek- reklamacja, uff dobrze , że to na mnie nie trafiło, zamówienie, płatność oczekiwanie w cieniu na zewnątrz, numerek na stole oczekiwanie, zniecierpliwienie, po godzinie wiadomo co, czekamy, po 1,5 h nie dawał mi spokoju fakt, iż klienci, którzy za mną zamawiali , pewnie już dotarli do swoich domów, lecz nie mam w zwyczaju upominać personel, ponieważ wówczas nigdy nie ma się pewności czy jakiś dodatek nie spłynie na nasz talerz.po 2 h grzecznie zapytałem białogłowę, czy mogła by sprawdzić na jakim etapie jest mój devolay. po 2,5 h dotarło zamówienie po takim czasie oczekiwania miałem zamiar potrawę wchłonąć jedną dziurką w nosie (dobrze, że tego nie zrobiłem) pomijając frytki w temperaturze pokojowej ale cóż w końcu pewnie wystygły po takim czasie, krojąc zawijańca z cycka moim oczom ukazał się jakiś język ooo devolay z serem pomyślałem, g.. prawda, ów język to masło hmmm w konsystencji stałej - dziwne!, więc kroję zrolowanego cycka w połowie moim oczom ukazuję się różowiutkie mięso - K... Masakra 2,5 h straconego czasu i surowe mięso.Oczywiście reklamacja w barze, bez jakichkolwiek problemów , no cóż kaska oddana, niestety nic już nie zamówiłem z prostej przyczyny jak i braku już czasu, którego i tak dużo zmarnowałem, niestety będąc w dalszym ciągu głodny musiałem skorzystać z pobliskiej stacji benzynowej. Proszę zastanowić się nad przystankiem w tym miejscu, naprawdę szkoda czasu. POZDRAWIAM

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, madaq02
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce położone przy trasie więc było dla nas dobrym punktem do przenocowania przy dlugiej podrozy samochodem.Górski to duży obiekt składający się z hotelu, restauracji i baru. Pokoje duże, łazienki z ręcznikami, suszarką do włosów i kosmetykami. Ale, po przejrzeniu się z bliska, widać już że są rzeczy do naprawy: luźny kontakt elektryczny, oberwana uszczelka przy drzwiach od prysznica, dziwny zapach w pokoju i łuszczące się ściany. Jedzenie w restauracji dobre (schabowy) i słabe (stek z polędwicy), ale za to dobre, obfite śniadanie. Podsumowując: dobre miejsce na 1 noc.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, ma_gosial2016
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Czytam te opinie i nie wierzę, że ktoś z tych piszących w ogóle mógł tam być. Ja dziś z rodziną zatrzymałem się w tym miejscu na obiad i kawę. Wybór posiłków strasznie marny, główny budynek od ubiegłego roku zamknięty, czynny jedynie grill bar. Wywód niewielki, na wszystkim oszczędzają a ceny jak w stolicy! Kiedy poprosiłem o szklankę wody do espresso Pani z obsługi odpowiedziała, że szef zabronił im wydawać wody, jedynie można zakupić całą butelkę. Oczywiście zakupiłem, bo nie o pieniądze tu chodzi, ale nie spotkałem się nigdzie w naszym kraju z takim traktowaniem klienta i to nie przez personel a przez ich przełożonych. Obiecałem sobie i obsłudze /która wcale nie była zaskoczona moją postawą bo takie i podobne pretensje, jak powiedzieli, mają na porządku dziennym ale szef nie pozwala na inne traktowanie i ma gdzieś uwagi zarówno personelu jak i klientów/ że opublikuję tą uwagę aby ostrzec przed tym miejscem. Nie wiem co tam się porobiło ale jest źle a pamiętam jak było wcześniej. Żenujący poziom gospodarza. Więcej tego miejsca nie odwiedzimy i będziemy odradzać każdemu kto zapyta nas o opinię.
Robert.

Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Robert A
Zrecenzowano: 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Kilka kilometrów od Piotrkowa. Wygodne, samodzielne pokoje. Miła obsługa. Samochód można zostawić na przestronnym parkingu. W pobliżu stacja paliw co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla podróżujących.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, skacper91
Zrecenzowano: 13 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobry. Cena jest świetna i adekwatna do jakości. Pobyt że śniadaniem w formie szwedzkiego stołu jest super. Restauracja serwuje bardzo smaczne dania a przy tym, są to duże porcje. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa