“Wypoczynek”
Restauracja Hotel Fox — recenzja

Restauracja Hotel Fox
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Wolbórz)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2020

Fajne miejsce pyszne duże porcję obiadowe. Hotel czysty i miła obsługa młoda kadra świetne miejsce na odpoczynek.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, Dariusz412

Zrecenzowano 29 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Golonka po bawarsku, która jest na banerze reklamującym te miejsce straszna ( 100g suchego mięsa reszta to spalona niezjadliwa skóra i kość ), żony pstrąg był z frytury, generalnie bardzo słabo

Termin wizyty: lipiec 2020
1  Dziękujemy, 920dariuszp
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja niby oferująca szybkie obiady, ale w momentach zwiększonego ruchu obsługa zdecydowanie nie nadąża ze sprawną obsługą. Na potrawy czekaliśmy 45 minut i dostaliśmy wszystko w tym samym czasie (zupę i drugie danie jednocześnie). System z wydawaniem numerków przy kasie ewidentnie utrudnia, a nie ułatwia pracę kelnerkom, które mają później problem ze zlokalizowaniem klienta z danym numerkiem (wiele stolików jest również na zewnątrz).
Smak dań to loteria; barszcz czerwony z uszkami okropny (miał dziwny posmak aluminiowego garnka), rosół średni, ale już pieczeń wieprzowa i łosoś pieczony - pyszne. O surówkach z kapusty białej i czerwonej kucharze nie mają za wiele pojęcia (nie wiedzą, że kapustę trzeba trochę wcześniej lekko posolić, żeby była miękka, a później to jeszcze doprawić), więc polecam ew. surówkę z marchewki.

Średnio.

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wydawane są bardzo szybko. Jedzenie proste, duże porcje. Kotlet devolay w za dużej ilości panierki, ale jak komuś to nie przeszkadza to śmiało można zamawiać. Ogólnie, jak na przydrożne jedzenie to wypada całkiem nieźle.

Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu latach zawitałem do małego hotelu i restauracji Fox przy starej "ósemce", gdyż pamiętałem ze starych czasów, że zawsze tu było świeże i pyszne jedzonko na trasie WRO-WAW.

I nie zawiodłem się.

Wszystko jak było. Świeże, wielkie i pyszne !!!! Wielkość Kowala czyli schabowego z pieczarkami, papryką i żółtym serem rewelacyjna. Jak i innych dań.
Dzieciaki były zachwycone !!! Jakbyście kiedyś jechali to polecam to miejsce na obiadek i kawkę po obiadku !!! I co najważniejsze ceny są git !!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AdamD4087

Restauracja Hotel Fox — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolbórz, Łódzkie
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Fox? Podziel się wrażeniami!