“Loteria”
Restauracja Hotel Fox — recenzja

Restauracja Hotel Fox
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Wolbórz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja niby oferująca szybkie obiady, ale w momentach zwiększonego ruchu obsługa zdecydowanie nie nadąża ze sprawną obsługą. Na potrawy czekaliśmy 45 minut i dostaliśmy wszystko w tym samym czasie (zupę i drugie danie jednocześnie). System z wydawaniem numerków przy kasie ewidentnie utrudnia, a nie ułatwia pracę kelnerkom, które mają później problem ze zlokalizowaniem klienta z danym numerkiem (wiele stolików jest również na zewnątrz).
Smak dań to loteria; barszcz czerwony z uszkami okropny (miał dziwny posmak aluminiowego garnka), rosół średni, ale już pieczeń wieprzowa i łosoś pieczony - pyszne. O surówkach z kapusty białej i czerwonej kucharze nie mają za wiele pojęcia (nie wiedzą, że kapustę trzeba trochę wcześniej lekko posolić, żeby była miękka, a później to jeszcze doprawić), więc polecam ew. surówkę z marchewki.

Średnio.

Dziękujemy, Tomasz R

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wydawane są bardzo szybko. Jedzenie proste, duże porcje. Kotlet devolay w za dużej ilości panierki, ale jak komuś to nie przeszkadza to śmiało można zamawiać. Ogólnie, jak na przydrożne jedzenie to wypada całkiem nieźle.

Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu latach zawitałem do małego hotelu i restauracji Fox przy starej "ósemce", gdyż pamiętałem ze starych czasów, że zawsze tu było świeże i pyszne jedzonko na trasie WRO-WAW.

I nie zawiodłem się.

Wszystko jak było. Świeże, wielkie i pyszne !!!! Wielkość Kowala czyli schabowego z pieczarkami, papryką i żółtym serem rewelacyjna. Jak i innych dań.
Dzieciaki były zachwycone !!! Jakbyście kiedyś jechali to polecam to miejsce na obiadek i kawkę po obiadku !!! I co najważniejsze ceny są git !!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AdamD4087
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Pyszne jedzenie i bardzo tanio. Polecam szczególnie "KOWALA" i Shoarme. Warto przyjechać głośnym gdyż wyjdzie się napchanym.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PsychoNova
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne niedrogie posiłki,da się bardzo dobrze zjeść naprawdę za przyzwoitą cenę,duży wybór dań.Polecam gorąco.!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, m7o

Restauracja Hotel Fox — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolbórz, Łódzkie

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Fox? Podziel się wrażeniami!