“Szybkie i dobre jedzenie ”
Restauracja Hotel Fox — recenzja

Restauracja Hotel Fox
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Wolbórz)
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wydawane są bardzo szybko. Jedzenie proste, duże porcje. Kotlet devolay w za dużej ilości panierki, ale jak komuś to nie przeszkadza to śmiało można zamawiać. Ogólnie, jak na przydrożne jedzenie to wypada całkiem nieźle.

Dziękujemy, Ewa G

Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu latach zawitałem do małego hotelu i restauracji Fox przy starej "ósemce", gdyż pamiętałem ze starych czasów, że zawsze tu było świeże i pyszne jedzonko na trasie WRO-WAW.

I nie zawiodłem się.

Wszystko jak było. Świeże, wielkie i pyszne !!!! Wielkość Kowala czyli schabowego z pieczarkami, papryką i żółtym serem rewelacyjna. Jak i innych dań.
Dzieciaki były zachwycone !!! Jakbyście kiedyś jechali to polecam to miejsce na obiadek i kawkę po obiadku !!! I co najważniejsze ceny są git !!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AdamD4087
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Pyszne jedzenie i bardzo tanio. Polecam szczególnie "KOWALA" i Shoarme. Warto przyjechać głośnym gdyż wyjdzie się napchanym.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PsychoNova
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne niedrogie posiłki,da się bardzo dobrze zjeść naprawdę za przyzwoitą cenę,duży wybór dań.Polecam gorąco.!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, m7o
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i baaardzo obficie. Każdy głodomor wyjedzie stąd zadowolony. Zamówiony Kowal (schabowy z pieczarkami, papryką i serem) zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. Stosunek ceny do jakości 10/10. Na pewno tutaj wrócę na kolejne pyszne niespodzianki.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, mateoosh2

Restauracja Hotel Fox — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolbórz, Łódzkie
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Fox? Podziel się wrażeniami!