“Polecam”
Restauracja Hotel Fox — recenzja

Restauracja Hotel Fox
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Wolbórz)
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Pyszne jedzenie i bardzo tanio. Polecam szczególnie "KOWALA" i Shoarme. Warto przyjechać głośnym gdyż wyjdzie się napchanym.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PsychoNova

Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne niedrogie posiłki,da się bardzo dobrze zjeść naprawdę za przyzwoitą cenę,duży wybór dań.Polecam gorąco.!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, m7o
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i baaardzo obficie. Każdy głodomor wyjedzie stąd zadowolony. Zamówiony Kowal (schabowy z pieczarkami, papryką i serem) zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. Stosunek ceny do jakości 10/10. Na pewno tutaj wrócę na kolejne pyszne niespodzianki.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trzeba wjechać dużo wcześniej ponieważ wjazdu nie ma przy samej restauracji.
Wystrój jest schludny, jest czysto. Obsługa uśmiechnięta, sprawna, miła.
Zamówiłem placka po węgiersku. Po około 10 minutach kelnerka przyniosła ogromny talerz z pachnącym daniem. Bardzo ładnie wysmażony, z dużą ilością sosu. Moim zdaniem trochę za mało doprawione. Gulasz powinien być ostrzejszy.
Na placku dodatkowo stary ser oraz kleks śmietany.
Jeśli jesteś głodny i chcesz dobrze zjeść warto odwiedzić restaurację w hotelu Fox.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mabut2017
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, obsługa bardzo kompetentna i profesjonalna. Polecam to miejsce, można miło i szybko coś zjeść oraz spędzić noc.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka G

Restauracja Hotel Fox — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolbórz, Łódzkie
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Fox? Podziel się wrażeniami!