“Wiecznie rezerwacje”
Zajazd 7 mila — recenzja

Zajazd 7 mila
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem ale ciągle zajęte. Knajpa przy trasie a jeszcze ani razu przejeżdżając nie mogłem tam zjeść. Jedyna szansa żeby się nie nadziać i nie jechać po czym głodnym odbić się od drzwi to trzeba specjalnie dzwonić i się dowiadywać czy jest otwarte. W okolicy są inne miejsca gdzie mimo rezerwacji potrafią wygospodarować na zewnątrz 2-3 stoliki dla przejezdnych.

Dziękujemy, rotarygronek

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się w tej restauracji na obiad, będąc w trasie. Na początku byliśmy zachwyceni. Piękna restauracja, duży parking, czysto, stoły aż lśniły. Widzieliśmy wynoszone porcje: były ogromne! Niestety na tym kończą się plusy. Trzy różne posiłki, każdy nietrafiony. Schab wybejcowany w jakiejś dziwnej przyprawie, opiekane ziemniaki były ugotowane dzień wcześniej, młoda kapusta była niezjadliwa (znów jakaś dziwna przyprawa, do tego rozgotowana i nie miała smaku kapusty), gulasz do placku do węgiersku mocno przesolony, surówki z dodatkiem octu.... Nigdy więcej tam nie zjemy. Odradzamy.

Dziękujemy, InvictusMatt
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne duże porcje dla dzieci idealna. Skromny wystrój. Kelnerzy mili i przyjaźni. Że by odpocząć i zjeść dobry obiad lub śniadanie opłaca się zjechać z trasy.

1  Dziękujemy, Venture01581302114
Zrecenzowano 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobra atmosfera, duży parking, przemiła obsługa oraz ogromne i bardzo smaczne porcję, i to wszystko w jednym lokalu. Na pewno jeszcze będę tu wracał, warto trochę zboczyć z trasy i odwiedzić to miejsce!

Termin wizyty: styczeń 2019
3  Dziękujemy, SmakoszPrzejadek
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z tych niepozornie wygladających miejsc, w ktorych można dobrze zjeść do syta przy tym niewiele płacąc. Potężne porcje, wszystko ze świeżych składników ( to czuć w smaku). Warto zatrzymać się na posiłek jadąc drogą s nawet warto tu dojechać. Kuchnia prosta, smaczna, solidna. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, pawelduma

Zajazd 7 mila — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żelazowa Wola, Mazowieckie
Sochaczew, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zajazd 7 mila? Podziel się wrażeniami!