“Okropne miejsce”

Restauracja Janosikówka
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak szybko jak weszliśmy.... wyszliśmy. Obsługa fatalna, na wejściu kartki z informacją czego NIE MOŻNA DOTYKAĆ, a ponoć miejsce przystosowane dla dzieci... żenada. Pan kelner bardzo niemiły i opryskliwy. Miejsce ciemne, unoszący się zapach starej frytury. Zła atmosfera! Kilka kroków dalej jest "u Basi", cudowne miejsce!

Dziękujemy, agratan13

Zrecenzowano 4 lutego 2019

Ciekawe wnętrze, przychylna obsługa. Dania typowo polskie, niestety bardzo przeciętne. Niezłe zupy (próbowaliśmy flaków i rosołu). Dania główne zróżnicowane. Firmowe dane (kotlet) bez smaku, podobnie schabowy. Dodatki skrobiowe - podano chłodne. Dorsz - niezły.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Andrzej Z
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o catering na szkoleniu, to lokal godny polecenia na imprezy służbowe i prywatne. Dania z ryb wyśmienite, sałatki i zupa z dyni również.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Megalion
Zrecenzowano 16 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, cenowo też rozsądnie, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Przez 20 min od tego jak zajeliśmy stolik ,nikt do nas nie podszedł, chociaż kreciły się 3 osoby. I z tego co zdążyłam zauważyć, w czasie zdecydowanie za długiego czekania to min. 2 inne stoliki miały taką samą sytuację.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, KasiaM1570
Zrecenzowano 1 maja 2018

bardzo fajny lokal fajne jedzonko mila obsluga, muzyczka w tle. to jest to. dosc bogate menu w caliekm dobrych cenach

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dorota S

Restauracja Janosikówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Janosikówka? Podziel się wrażeniami!