“Szybki obiad”
Bar Pod Wydmą — recenzja

Bar Pod Wydmą
Zrecenzowano 3 września 2019

Pyszny dorsz z pieca, smażone ryby w zestawach z surówkami i frytkami też bardzo dobre. Surówka z selera - super. Gofry prawdziwe chrupiące, bita śmietana do ich też prawdziwa. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, pola01

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie. Szczerze polecam filet z flądry z zestawem surówek i frytkami, łososia w warzywach, sole czy sandacza w sosie kurkowym. Bardzo smaczny jest też zwykły schabowy, kebab czy hamburger albo hot dog. Kiedyś mieli najlepsze gofry w mieście ale ostatnio się troszkę zepsuły i wyprzedza ich lodziarnia Carte-Dor nieopodal. Generalnie bardzo polecam , pyszne jedzonko

Dziękujemy, paulinabrzozowska
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, zapiekanki ok, gofry ok, kawa ok, atmosfera ok i blisko plazy. Jesli chce sie zjeść jedna z tych rzeczy to mogę polecić ale szału nie ma jest ok.

Dziękujemy, Vacationer0910
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry filet z flądry. Ładne położenie tuż przy plaży. Niestety trochę drożej niż gdzie indziej.

Dziękujemy, jacek001
Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Smażalnia ryb i nie tylko, bardzo dobrze położona bezpośrednio przed wejściem na plażę . Zjedliśmy smażonego halibuta i dorsza - dobre , szkoda ,że nie było węgorza.
Polecamy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, wrzosy

Bar Pod Wydmą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Pod Wydmą? Podziel się wrażeniami!