“Jedzenie się bardzo pogorszyło”
Karczma Kormoran — recenzja

Karczma Kormoran
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jadałam tam wielokrotnie ale jedzenie się znacznie pogorszyło. Jedzenie ogrzewane, pol gotowe mrożonki. Fladra zamiast usmazona była ugotowana. Ziemniaki ociekaly woda nawet nie odparowane. Nie polecam

Dziękujemy, Myszka39

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pasza bez smaku tonaca w tłuszczu. Nie polecam. Ryba mrożona, mięso słone jak cholera. Lipa. Nie warto.

Dziękujemy, Mkk18311
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zamowilismy placka po cygansku, ktory okazal się plackiem po węgiersku. Ziemniaki starte na grubych oczkach i usmazone na skorupe nie nadajaca sie do zjedzenia. Gulasz totalna breja, a samo mięso jak z puszki dla psów. Zamowilismy tez frytki i tu kolejna niespodzianka, gdyz smakowaly jak najtanszej jakosci mrozone frytki.

Dziękujemy, Xxpaulixx
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Straszna masowa , jak chcesz się napchać frytkami i góra panierki to właśnie tu. Miejsce mnie dziś obrzydziło , sięgnęłam po 2 szklanki do soku dla dzieci ,były mokre nie wytarte talerzyk którym też się można poczęstować był brudny, obrzydziło mnie to miejsce . Przepraszam ale muszę to napisać inaczej się nie da, jest tam obleśnie. Nie polecam.

Dziękujemy, Marynka12
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Nie rozumiem zachwytów - poprawne jedzenie w przeciętnej cenie, i tyle. W Kątach i najbliższej okolicy jedliśmy zarówno lepsze schabowe, jak i rybę oraz naleśniki. Surówki byle jakie, choć uczciwie trzeba dodać, że raczej są robione na miejscu, a nie kupowane w wiaderkach. Porcje faktycznie ogromne, choć przede wszystkim przerażającą kopą frytek, co chyba decyduje o popularności tego miejsca, bo ceny są konkurencyjne, a najeść można się do syta. Obsługi nie ma co oceniać, bo jej nie ma, system numerkowy. Przedziwnym faktem jest natomiast kolejność wydawania dań z kuchni - każdy dostaje w innym momencie, a naleśniki przyjechały dobrych dziesięć minut nawet po pizzy, gdzie niektórzy już kończyli swoje dania.
Nie rozumiem kompletnie zachwytów nad tym miejscem i recenzji typu rewelacja, ot jadłodajnia jakich tu wiele i tyle.

Dziękujemy, taxi_wawa

Karczma Kormoran — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Rybackie, Pomorskie
Jantar, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Kormoran? Podziel się wrażeniami!