“wszystko poprawnie jak na bar rybny”
Bar Rybny u Basi — recenzja

Bar Rybny u Basi
Zrecenzowano 4 września 2019

Bar a raczej stołówka ogólnie ok. Kobiety bardzo się starają, z środku bardzo czysto. Obsługa szybka i sprawna. Jedzenie świeże i nawet smaczne. Zupa rybna bez rewelacji. Ryby świeże. System zamawiania to stanie w kolejce i dowiadywanie się co jest a czego nie ma. Minus za jedną tylko toalete, w sezonie kolejka do damskiej.

Dziękujemy, magdalenamW1902AD

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wszystko dobrze do momentu otrzymania rachunku. Smak potraw nie rekompensuje narzuconych cen. Garmż, który jest w ofercie nie jest opisany. Stojąc w kolejce, klient jest narażony na ryzyko odejścia "z kwitkiem" ze względu na brak przetworów preferowanych. Sam wygląd nie pozwala na identyfikację zarówno składu jak i ceny.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Rzadko recenzuje lokale, ale ten lokal to prawdziwe mistrzostwo, największe wyrazy uznania dla Pani Basi. Wszystko pyszne i świeże, sandacz w sosie koperkowym czy rosół z węgorza to poezja smaków. Byliśmy na obiedzie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci zapłaciliśmy 130zl, wszyscy zadowoleni i najedzeni do syta. Gorąco polecam

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Nie tego się spodziewałem po takiej restauracji, aczkolwiek bardziej mi to przypominało stołówkę, bo sztućce i szklanki trzeba samemu przynieść. Naczynia po skończonym posiłku też trzeba samemu odnieść. Brak karty dań, żeby coś zamówić trzeba ustawić się w kolejce do kasy. Ceny za rybę bardzo duże - 130 zł za kilogram dorsza, sandacza, halibuta i łososia. Zamówiłem halibuta i dostałem rybę full wypas razem z ośćmi i kręgosłupem. Poza tym ryba była gorąca i poparzyłem sobie język. Smak taki średni, musiałem doprawić solą. Frytki były okej. Surówki mi nie smakowały. Wszystkie słodkie i równie ciepłe co ryba. Nie rozumiem skąd tyle świetnych ocen tej restauracji.

Dziękujemy, GrubyGucio
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, obsługa i klimat mega! Naprawdę warto! Super dla rodzin z dziećmi. Można kupić ryby na wynos, np marynowane sandacze. Rodzinna atmosfera sprawia że wróciliśmy tam kilkukrotnie.

Dziękujemy, agratan13

Bar Rybny u Basi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stegna, Pomorskie
Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Rybny u Basi? Podziel się wrażeniami!